PeeRZet "Szanuję wszystkich ludzi z zajawką" - videowywiad (Z Archiwum Popkillera #3)

Kolejnym z materiałów przykurzonych w naszym archiwum, ale w żadnym wypadku nie zaginionych jest rozmowa z PeeRZetem przeprowadzona przy okazji ostatnich Urodzin Aptaunu w warszawskim Face Clubie. Z autorem "Z Miłości Do Gry" porozmawialiśmy o płycie, jej przyjęciu, zasadzie cierpliwości czy najbliższych planach.

Jak czuł się PeeRZet zamykając Urodziny Aptaunu? Jak ocenia przyjęcie "Z Miłości Do Gry"? Czy ludzie byli nią zadowoleni czy czegoś im brakowało? Z czego wynika zmiana stylistyki na tym albumie? Czy "Zasada Cierpliwości" zadziałała? Jak plany na najbliższą działalność - może nowe NoBoTak albo 2RazyPe? Czy PeeRZet uważa, że obecnie mamy szczyt rapowego boomu? Kto z nowych twarzy najbardziej zaskoczył go na plus?

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Jacek Kowalczyk

Peerzet wyw

Tagi: 

promilsky
tylko 2 pytania ? ;) z kolei do kolegów miałes kilkanascie , przy czym wylizałeś im dupkę mateuszku , wstyd że takie subiektywno scierwo redaguje cokolwiek
truestory
podbijam, widac ze jarasz sie sb :)))
kkkkk
przeciez to wywiad na koncercie, Przemek zaraz szedł grać koncert, ale gimby nie kumajo
eastzz
Mateusz kiedy wywiad z Mesem ? PS. Akurat to nie tyczy się Peerzeta, ale wrzucenia czasami wywiadów z polskimi raperami, po upływie np pół roku nie ma sensu, bo u nich czasami zdanie na dany temat zmieni sie 5 razy, i będę zaprzeczać sobie z aktualnym światopoglądem :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>