Prodigy i Alchemist - zapowiedź nowego albumu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-01-01 12:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 6)

Prodigy nie zwalnia tempa - niedawno zapowiedział nowy album we współpracy ze swoim najbliższym producentem Alchemistem. Album będzie nazywał się "Albert Einstein" i pojawi się prawdopodobnie już na początku roku 2013. Co prawda okładka, jak to bywało przy ostatnich albumach Prodigy'ego wygląda jak robiona przez ziomeczka z bloku za 5 dolarów, jednakże możliwe, że będzie to bardzo dobry album na miarę ostatniej kolaboracji obu panów "Return Of The Mac" z 2007 roku. Oprócz tego projektu Prodigy zapowiedział również wydanie kolejnego LP wyprodukowanego w całości przez Schoir1'a.

Raper nie próżnuje. W przeciągu ostatniego roku dostalismy od niego mixtape i dwie solówki. Mówi się, że co za dużo to nie zdrowo, szczególnie kiedy widać, że ktoś się wypala. Zobaczymy jednak co przyniosą jego dwa nowe wydawnictwa.

Tagi: 

ja
Ja jestem grafikiem i nie uwazam, zeby ta okladka byla robiona przez ziomala z bloku za 5 dolcow :P
cancer4cure
lepiej żeby on już niczego nie wydawał, ostatnie solówki były tak marne, że aż smutno się robiło, do tego komiczny konflikt z Havoc'iem.
SwistakMSP
Tak tak. Prodigy marne albumy wydaje bo nie ma takiej gangsterki w tekstach do jakiej nas przyzwyczaił. Żeby nagrał to jakiś znany raper mniej hardkorowy to by było że spoko płyta. Ale że to P który pół życia spędził w pierdlu to 'ooo sprzedał się'. Poza tym takie ostatnie "The Bumpy Johnson Album" pokazało że Prodigy wraca na dobrą ścieżkę,
Okładka
Whuj zajebista, przepraszamy Łukaszku tym razem nie będzie w 3D, z wuskakującą choineczką. Straszliwie mi się podoba okładka. Na Album czekam, nie tyle na P, co na Alchemista.
tofik
Czekam na tą produkcję. P + Alc = dobry rap! Pozdro dla fanów Mobb Deep!
bronx
Ktoś potwierdzi że w styczniu ma być nowe solo havoc'a "13"?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>