Game - porcja nowej muzyki z Preemo, Jamie Foxxem i Masterem P

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-20 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"Black Jesus" miało być pierwszą z trzech części nowego odcinka Sunday Service. Ilość informacji i muzyki płynących do nas od Gracza, który znowu kazał nam stawiać "the" przed swoją ksywką, jest nawet większa i zarazem mocno zaskakująca. Mamy dla was dwa zupełnie nowe numery i zapowiedź bardzo interesującego remixu zobrazowanego dodatkowo klipem.

Jeżeli chodzi o kawałki, największe zdumienie może wzbudzić numer "HVN4GGNGSTA", który wyprodukował DJ Premier, a wraz z The Game'm zarapował na nim nie kto inny jak Master P. Twórca No Limit na bicie Preemo to jednak nie wszystko. Drugi numer to "Hallelujah" z Jamie Foxxem, a oprócz tego mamy zapowiedź nadchodzącego remixu w którym obok Jayceona pojawią się Bone Thugs-N-Harmony.

Obydwa kawałki są w pewien sposób inspirowane muzyką gospel. "Hallelujah" przypomina mocno klimat drugiej i trzeciej płyty Kanye Westa, wpada w ucho, buja, a kościelny chórek pasuje elegancko. Premier zrobił bit kompletnie inaczej, ale też w jakiś sposób pasuje do całej układanki związanej z "Jesus Piece". A zebranie całego Bone Thugs-N-Harmony i zrobienie z nimi numeru i klipu to coś co nie udaje się każdemu.

3tana
Przecież Paweł dawał news z remixem "Celebration" z Bone Thugs-N-Harmony... Teraz jedynie klip będzie:) Hmm czyżby Gracz zobaczył, że The w ksywce powoduje, że tworzy lepsze albumy? Bo RED gorsze od pozostałych według mnie:P Pozdrawiam
Fedi
Jako psycho fan Game'a zgadzam się z przedmówcą co do RED, ale mimo wszystko krążek trzymał poziom. A Red Nation spokojnie miesciloby sie na playliście Documentary nie odbiegając poziomem. Co do Jesus Piece, martwiłem się po pierwszym singlu, martwiłem się po wszystkich dotychczasowych wyciekach, ale po promomixie albumu, odetchnąłem z ulgą. West Coast is still in THE GAME. Oczywiście z Kendrickiem :D
11-12-12
#JE5US PIECE
SyszyszKroki
the game - holy water
SłyszyszKroki
the game - holy water Big Up !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>