Wspólny numer Nasa, Franka Oceana i Hit-Boya odnaleziony!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-10 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Hit-Boy to jeden z największych magików dźwięku nowego pokolenia. Jak sama ksywka wskazuje gość robi hity jeden za drugim, a styl jaki wnosi do gry, z jednej strony wpisuje się w nowe trendy, z drugiej chwyta je za łeb i samemu prowadzi wybraną przez siebie drogą. Słuchając tego co zrobił na "Cruel Summer" byłem i nadal jestem pełen podziwu, a przecież ostatnio pokazał pazury w dziesiątkach numerów, chociażby na nowej solówce Kendricka Lamara.

Jednej rzeczy jednak wybaczyć mu nie mogłem - wyprodukowany przez niego numer na "Life Is Good" Nasa, w którym gościnnie miał pojawić się Frank Ocean. Jakiś czas przed premierą Hit-Boy powiedział, że z jego winy sesje gdzieś zniknęły, że nie jest w stanie ich odnaleźć, a napięte grafiki Nasa i Franka sprawiają, że ponowne nagranie numeru nie wchodzi w grę. Jak się okazuje, numer się znalazł.

Okazało się, że numer przez pomyłkę wrzucono do sesji Kanye Westa i na kilka miesięcy po premierze odnaleziono. "To powinno tam być (na "Life Is Good" - przyp. red.). Numer jest zajebisty, ale nie wiem, kiedy będzie dostępny". Mam nadzieję, że zanim ponownie się zgubi i przepadnie.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>