So Sick Social Club "Dead Friends Don't Tell" - informacje

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rock
dodano: 2012-03-26 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)
Myślę, że każdy fan naprawdę hardkorowego rapowego brzmienia powinien być mocno zadowolony czytając tego newsa. Każdy, kto choć trochę "liznął" twórczość artystów reprezentujących ten nurt dobrze wie kim są i na co stać chłopaków ze składu Psych Ward. Dziś jednak nie o nich przede wszystkim, bowiem swój album zapowiedzieli ich podopieczni - So Sick Social Club.

Co takiego ukaże się 20 kwietnia nakładem wytwórni Reel Wolf Records?
Album "Dead Friends Don't Tell" składać będzie się z 13 kawałków (wraz z intro i outro), na których gościnnie zaprezentują się między innymi: Onyx, Hopsin, Necro, Slaine, Madchild z ekipy Swollen Members, czy Sean Strange. Jak mówią sami artyści będzie to połączenie horrorcore'u z rockiem. Wszechobecne będą melodyczne refreny, momentami usłyszymy trochę elektroniki, a to wszystko ma tworzyć koszmarny i zagadkowy klimat. Myślę, że mając takich gości i wydając płytę w labelu Psych Ward ekipa z Toronto spokojnie się o to postara.

Jak dotąd jednym singlem promującym album jest kawałek "Sweet Nothing" z gościnnym udziałem Onyx, Psych Ward, Bishopa Brigante, Toma Saviniego i Oxa. Poniżej tracklista, klip do kawałka oraz promo video.

01. Intro
02. Sweet Nothing Feat. Onyx & Jason Rockman of Slaves On Dope
03. Funeral Feat. Ironic & Slaine of La Coka Nostra
04. Orchestrated Violence Feat. Necro, Snak The Ripper & Ironic
05. Flickering Feat. Hopsin & Dead Celebrity Status
06. Dead Friends Don't Tell Feat. Peter Jackson
07. In My Basement Feat. J Reno
08. Birthday Feat. Mad Child of Swollen Members
09. Blood On The Walls Feat. Sean Strange
10. Call For War Feat. Jason Rockman of Slaves On Dope
11. Sweet Nothing (Reel Wolf Remix) Feat. Onyx, Psych Ward & Bishop Brigante
12. Funeral (Voodoo Maniac Remix) Feat. Slaine & Ironic
13. Outro



Tagi: 

xxx
refren psuje caly kawalek
sicko
pipa hooy. refren roxor

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>