Fokis "The Vintage Album" - album już w styczniu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-14 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Być może ksywa Fokis nie mówi Wam zbyt wiele. W skrócie- jest to reprezentujący Nowy Jork raper/producent. Już za około trzy miesiące, ukaże się jego kolejny album. Produkcja ta, o nazwie "The Vintage Album", zostanie wydana nakładem wytwórni Loyalty Digital Corp.
Dlaczego o tym piszę? Powód jest prosty. Fokis zaprosił do prac nad tym albumem wiele ważnych osobistości związanych mocno z rozwojem kultury hip-hop. Kogo?

Gośćmi, którzy na sto procent pojawią się na styczniowym wydawnictwie nowojorczyka, będą m.in.: Kurtis Blow, DMC, Sadat X, Lord Jamar, Kool G Rap, King Tee oraz MC Eiht.

Robi wrażenie? To nie wszystko.

Pierwszy singiel, o nazwie "Show' em How to MC" jest już od wczoraj dostępny w serwisie iTunes. Na featuringu znajduje się w tym numerze... Grandmaster Caz!

Szykuje się na prawdę mocna pozycja!

Warto także dodać, iż generalnym kierownikiem produkcji albumu będzie sam
Fokeezy, czyli po prostu alter ego Fokisa.

Fokis, jako inspirację do powstania "The Vintage Album", podaje klasyczny film "Krush Groove".
Oto, co sam miał na ten temat do powiedzenia:
"Watching the film again after so many years, I realized this movie was the reason I fell in love with hip-hop to begin with. It was entertaining, enlightening and most of all fun. It is important for today's artists and fans alike to know about their history and salute the ones that laid the foundation."

W oczekiwaniu na to wydawnictwo, w przyszłym tygodniu ukaże się mixtape o nazwie "A Vintage State of Mind". Możecie sprawdzić pierwszy numer z tego projektu pod TYM linkiem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>