Deobe - Opowieść wigilijna - czyli 1 część tajemniczego videowywiadu

Zwierzęta mówią ludzkim głosem, Mikołaj ładuje się w komin, George wraca do radia a Macaulay na ekrany... Nam udało się za to przywrócić za mikrofon rapera, który przestał aktywnie działać ponad 5 lat temu.

Wydał świetny album z producentem, który również nie działa już dziś w rapie. Album, do którego wciąż często wracam i który jak dla mnie wcale się nie zestarzał. Jednak w swoim czasie nie przyjął się tak jak powinien (nie przypadkiem zamieściliśmy go w "Przegapifszy"), w związku z czym ów raper postanowił zakończyć swoją przygodę z mikrofonem. Jednak daliśmy radę namówić go na obszerny 40-minutowy wywiad, którego pierwsza część już dziś!

Kiedy ostatnio udzielał wywiadu? Co zmieniło się od tamtego czasu? Czy wciąż siedzi w rapowym środowisku? Z kim utrzymuje kontakt? Dlaczego dokładnie przestał nagrywać? Jak wspomina ostatnie koncerty? Jakim kawałkiem "umarł rap w jego wykonaniu"? Jest szansa na powrót, co może być impulsem? Czym rozczarował się, patrząc na polskich słuchaczy? Na jakiej płycie chciałby się jeszcze pokazać? Czego może wstydzić się po latach?
Już jutro druga część wywiadu!


Komentarz do wywiadu i typowanych przez was artystów  - do przeczytania po obejrzeniu, rozmowy z którymi z nich można się jeszcze spodziewać?

...
po usłyszeniu, że teraz jest ''dwutysięczny dziesiąty'' wyłączam bez żadnych skrupułów kto to jest?!
Auth
Zamieszczone przez hi!This was a really faouubls blog!I come from milan, I was fortunate to discover your subject in wordpressAlso I learn much in your topic really thank your very much i will come every day
HEJDER
TO JEST BRAT NATALIEGO ?
jay smooth
Fajnie. Fajnie. Fajnie. Ja się jaram! Deobe mądry gość.
nesta
dobrze chłopak mówi! ogarnął się w przeciwieństwie do innych. a ten czas w tym miejscu, może nie ma dobrego klipu, bitu, ale tekst rozpierdala. ale co wy małolaci możecie o tym wiedzieć?
Anonim
SMARKI SMARK!
Anonim
albo Wiśnia ze SkiSkładu
bas
dzieki za wywiad ,pozytywnie mnie Deobe zaskoczył,nie wiedzialem co się z nim dzieje.Ostatni raz miałem przyjemnośc być na koncercie w Łańcucie i słyszeć live:) Widać jedni wiedzą kiedy ze sceny zejść,a inni sie napinają na forach.! Zgodze się z tym że ta płyta niestety nie miała dobrego odbioru wśród słuchaczy,lecz dziś moge powiedzieć jedna z lepszych produkcji w tamtych latach. Tyle w temacie!
check it out
to juz nawet dizky byłby lepszy. :-/
neutralny
Haha. Robić taką pompę na średniaka. Kiepskie posunięcie.
Pevoccer
Uuuu, nieźle mnie zawiedliście, myślałem, że to będzie Eis...
człowiek widmo
jezu, co za frajerzy. myślełem, że to eis a to jakaś pizda tylko.
Mike?
Klasyk? Chyba wam się coś pomyliło. Gdzie jest Eis?
OBIEKTYWNIE
'Do Eisa udało nam się dotrzeć i próbowaliśmy namówić go na rozmowę, niestety bez powodzenia. Jednak kto wie - może z czasem i to uda się osiągnąć? Jak tylko tak będzie to nie omieszkamy skorzystać z okazji.'
Mike
Myslicie, że ktoś będzie czekał na drugą część? Ja tą wyłączyłem po 20 sekundach.
SeanPrice
nie jaram się
erni
POWIEM JEDNO SŁOWO: ŻENADA. Kurwa, strasznie sie rozczarowałem
_
zróbcie wywiad z dizkretem albo smarkiem
Aaa
Kurde narobiliście nadziei, że to może być Eis. Nie hejtuję, ale to tylko 14 minut gadania o tym, że nie jarał się rapem, płyta się nie przyjęła i zostawił rap bo nie miał zajawki, tak?
klasyg
co to jest deobe?
miod & cukier
beka ze wszystkich, ktorzy na to czekali. kim w ogole jest ten gosc?
wojtex
kurwa, tez mi legenda Eis chociaz mialby cos ciekawego do powiedzenia
k
lipa. dla mnie to on nigdy nie byl raperem, raczej gosciem ktory wyplynal na fali popularnosci hiphopolo... Gdzie jest EIS? znajdzcie go i zrobcie wywiad na sylwestra! dziekuje:)
SeanPrice
folołapując zapowiedź kawałka slu z ostrym, oddałbym 40 minut tego wywiadu za 1 min z eisem
Nc
Wielki klasyk, zagrał 3 koncerty, sprzedał parę płyt.. Chyba pierwszy raz zawiodłem się na popkillerze. No cóż, liczymy na jakiś lepszy wywiad;)
pelson
pierwsze wielki minus dla Was za taka pompe dla takiego goscia... plyta? oj slabe to bylo strasznie
:D
jakby bylo na 1 kwietnia to bym sie jarał

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>