Pete Rock i Q-Tip na "Watch The Thrown" Jaya-Z i Kanye Westa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-09-27 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)
Dobre wieści dla tych, którzy tęsknią za starymi produkcjami Jaya-Z i Kanye Westa. Możemy oficjalnie potwierdzić to co wcześniej było jedynie przypuszczeniem. Legenda nowojorskiego brzmienia - Pete Rock znajdzie się na nadchodzącej epce wyżej wymienionej dwójki.

To jednak nie koniec. Wygląda na to, że Kanye na "Watch The Thrown" nie ma zamiaru monopolizować produkcji...

Oprócz Pete Rocka na płycie swoje bity ma dołożyć kolejna legenda, filar A Tribe Called Quest i autor wybitnego "The Renaissance" - Q-Tip. Mówi się też o udziale Madliba, choć ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Kanye West na Twitterze napisał tak: "We got new Pete Rock Joints on the <Watch the Thrown> album... Q Tip joints... We bout to spit on this Madlib beat". Można by z tego wnioskować nawet, że bity giganta abstraktu z Kalifornii duet ma już w studio.

Słuchając ostatnich produkcji z "G.O.O.D. Fridays" i myśląc o takiej obsadzie zaczynam sobie ostrzyć zęby na myśl o tym EP, nawet pomimo ostatniej słabszej formy Soul Survivora. Czekacie z większymi nadziejami?

Tagi: 

DFDFDF
takie przepakowane to wszystko pewnie wyjdzie mimo dobrych intencji
Soul Brother #4
"nawet pomimo ostatniej słabszej formy Soul Survivora" Danielu możesz poprzeć te stwierdzenie jakimś bitem?
fan rapu
Przecież miało być 5 kawałków. To jak? Q-Tip na jednym, Medlib na drugim, Pete Rocka na tzecim? To jak to będzie wyglądało, 2 kawałki będą produkowane przez Kanye? W ogóle jakoś zastanawiam się jak to ma wyglądać, wolałbym cały album a nie takie coś, ni to płyta, ni to mixtape.
emdozet
podbijam pytanie Soul Brothera.
Daniel Wardziński
Od udziału na "Eardrum" Kweliego nie jestem w stanie przypomnieć sobie bitu Pete'a, który by mną ruszył (co nie znaczy, że tak nie powstał). Gwoździem do trumny było "Prevail" ze Smiff N Wessun i Raekwonem. Bardzo przeciętny bit... Nie zmienia to mocno jego statusu w moich oczach, ale forma ostatnio bez rewelacji raczej.
DeTomek
Ostatnio Pete Rock zrobił zajebisty bit dla Kurupta. Chodzi mi oczywiście o kawałek Yessir.
Daniel Wardziński
Soul Brother #4: Zdecydowanie wygrałeś. Przepraszam za gapiostwo. Z tych kawałków tylko Sadata nie słyszałem, ale z kojarzeniem faktów to się nie popisałem. Zwracam honor Piotrkowi Skale;)
Soul Brother #4
Nie no spoko ;) Celem mojego komentarza nie było wytknięcie Ci czegokolwiek. Chciałem, żeby jak najwięcej ludzi poznało te petardy. PS. Mimo wszystko jestem chyba psychofanem Chocolate Boy Wondera :)
fan rapu
aaaaaaaaa shiiiiiit! Co za beat ten dla Sadata X, damn! Dzięki za tą wrzutę ;)
Daniel Wardziński
Słucham tych numerów któryś raz... Wygrałeś przez techniczne K.O. w pierwszej rundzie mordo:D
imbryk
Wybaczcie mi to co napiszę - ale - jak Kurupt mógł zepsuć TAKI bit?! Za żadne skarby, w tym noc z Penelope Cruz, nie oddałbym mu tego kawałka....... No cóż tak to już bywa. Pietrek jednak wciąż daje rade! Pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>