Pyskaty ft. Termanology, Małolat, Ero, Eldo, Ten Typ Mes, Fu, O.S.T.R., Łona i Tomiko "Bez Granic" - teledysk roku?

Powiem tak -  wiedziałem, że część raperów, którzy pojawiają się w tym klipie to prawdziwe kozaki. Wiedziałem, że są goście, którzy potrafią zrobić muzykę, która pokazuje, że wiemy w Polsce na czym polega hip-hop. Wiedziałem, że w naszym kraju da się zrobić świetny  klip, ale nigdy w życiu nie spodziewałem się takiego kawałka.

Panie i panowie, jesteśmy świadkami narodzin kolejnego numeru z gwiazdorską obsadą, do którego będziemy wracać po wielu latach, myśląc sobie, że polski rap potrafi być powodem do dumy.

Pyskaty, Termanology, Małolat, Ero, Eldo, Ten Typ Mes, Fu, O.S.T.R. Fokus, Łona i Tomiko w jednym kawałku na absolutnie wyśmienitym bicie Little'a z Returners. W tym tracku udowodniono nam, że hip-hop powstał po to, żeby burzyć bariery, a nie je budować i co najpiękniejsze w tym wypadku nie jest to tylko puste hasło, choć brzmi trochę jak z infantylnej reklamy. Sam nie wiem kogo propsować najpierw?

Aptaun za ogarnięcie takiego numeru? Pyskatego za to, że przywraca nam wiarę w tę muzykę w Polsce? TOCZY Videos za wybitną robotę na planie klipu? Little'a za najlepszy jego bit, jaki miałem przyjemność słyszeć? Tutaj każdy zasługuje na props.

Kawałek promuje nadchodzącą reedycję pierwszego solowego albumu Pyska "Pysk W Pysk", który ma ukazać się 23 kwietnia, a zamawiać go będzie można na pyskwpysk.pl. Dla wszystkich, którzy kupili pierwszą wersję albumu... Pomyślcie sobie, że za te parę złotych nie tylko dostaliście znakomicie wydany, kozacki album, ale jeszcze wsparliście wydawnictwo, które teraz przygotowało dla nas taki rarytas. Chyba było warto, prawda?

 

Gerard
Wiedziałem, że będzie rozpierdol ;-) ale aż takiego się nie spodziewałem, jestem mile zaskoczony!
dżonson
Łona rozjebał nieźle
Yanki
Zajawkę owszem czuć przede wszystkim ze względu na bit .Co do Nawijki lekki zawód.Poza Małolatem , Ero ,Pyskatym reszta naprawdę przeciętnie w moim odczuciu.
Yanki
Zajawkę owszem czuć przede wszystkim ze względu na bit .Co do Nawijki lekki zawód.Poza Małolatem , Ero ,Pyskatym reszta naprawdę przeciętnie w moim odczuciu.
Klym
mega featuring!!! sie jaram jak dzieciak.
shiryuq
Ero jak zawsze mistrz. Brakuje Kosi'ego i by była gitarka :) JWP JWP
Potek
WIĘCEJ TAKICH PRODUKCJI!!
essq
tylko Terma brak na klipe hehe
Dzi-Tek
mega. tomiko pozytywnie mnie zaskoczył, nigdy jakoś mnie szczególnie nie jarał. ostry troszkę mnie słabiej niż zwykle, ale ogólnie super sprawa więcej takich rzeczy :D
portek
Dla mnie bomba. Najważniejsze przesłanie, jakie powinno każdemu towarzyszyć;)
Murzyn
zamiast fu wolalbym VNMa ale mordą popsułby teledysk
Iwan
Jak dla mnie super kawałek. Włożyli w to serce i to słychać;)A co do O.S.T.R-a to myślę że porządnie przekmińcie jego wersy to nie powinny Wam się wydawać słabe;) Ogólnie Respect dla chłopaków bo super wersy, no i ten beat;) Pozdro
lil`fifowa
ja się tym jaram jak jebane dziecko. podoba mi się w chuj, na pewłnym lajcie.
tnt
Apeluję o "12 !
azet
Ostrowski i mes w 1 kawałku 0_0
padre
Dokladnie, czuc zajawke. Klip super.
Włodi
Super kawałek, teledysk ekstra!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>