Cypress Hill ft. Evidence, Alchemist "Pass The Dutch" - nowy numer!

Co powiedzielibyście zapytani o trzy rzeczy kojarzące wam się z Cypress Hill? Stoję o zakład, że jedna z nich jest nielegalna w naszym kraju. Jedni z najbardziej znanych na Świecie promotorów ruchu legalizacyjnego, pracując nad nowym albumem nie mogli pominąć swojego ulubionego tematu. Towarzystwo, które dobrali sobie do "Pass The Dutch" jest doborowe. W produkcji bitu DJ'owi Muggsowi pomógł DJ Khalil, a na mikrofonie pojawili się jeszcze Evidence i Alchemist. Czy nadal potrafią robić najlepszy "stoned rap" na Świecie?

Najlepszy może nie, ale myślę, że w tej konkurencji wciąż są graczami wielkiego formatu. Szczególnie z takim wsparciem i takim popieprzonym bitem. Na pewno daleko temu do poziomu kawałków z takich albumów jak "Black Sunday" czy "Temples Of Boom", ale wciąż potrafią zaserwować numer, który aż prosi się o inny poziom percepcji.

"Rise Up" ma ujrzeć światło dzienne już 20 kwietnia. O ile po kawałku tytułowym nie byłem pewien czy nie będzie to niewypał, o tyle "Armada Latina" i "Pass The Dutch" sprawiają, że spodziewam się co najmniej solidnego powrotu legendy.

 

Galimatias!
bedzie dobrze, album jak dla mnie w moich uszach zrobił zamieszanie!!;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>