
To było do przewidzenia... Współpraca między dwoma pokoleniami autorów "smoke anthems" nie mogła ograniczyć się do remixu (a właściwie G-Mixu) "Black & Yellow". Co druga osoba, która widziała ich razem twierdzi, że wyglądają jak ojciec i syn, a oni sami mówią o sobie tylko w pochlebnym tonie. Kolejnym elementem ich współpracy jest film zatytułowany "High School", na soundtracku którego znajdzie się właśnie ten numer.
Panowie postanowili nawet ochrzcić swoją działalność nazwą (new) Cheech & Chong. Jak sądzicie, o czym zrobili wspólny kawałek?





































