XXL Freshmen 2017

XXL Freshmen 2017

video
dodano: 2017-07-10 21:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sylwetki, freestyle, wywiady - to już dostaliśmy. Teraz pora na ten element XXL Freshmen, na który wszyscy zawsze czekają najbardziej, czyli Cyphery. Na pierwszy ogień dostaliśmy możliwość zobaczenia, jak na bicie Sonny'ego Digitala spisali się Kyle, A Boogie i Amine!

video
dodano: 2017-07-03 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich dniach XXL prezentował stopniowo wejścia freestyle'owe (czyli rap acapella) oraz profilowe wywiady ze wszystkimi uczestnikami tegorocznej edycji Freshmenów. Mamy dla Was komplet video.

dodano: 2017-06-16 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Jedna z najczęściej pojawiających się ksywek odnośnie nieobecności w składzie XXL Freshmen 2017 był kontrowersyjny Famous Dex, wokół którego w ostatnich miesiącach było naprawdę głośno. Sam raper zareagował na brak wyboru w bardzo klasowy sposób, gratulując całej 10-tce, podkreślając, że wszyscy na to zasłużyli i prosząc swoich fanów by nie atakowali XXL'a  - dodał też, że motywuje go to, by w tym roku pracować jeszcze ciężej.

W rozmowie z Breakfast Club naczelna XXL'a Vanessa Satten zdradziła natomiast dlaczego Dexa nie ma w zestawieniu.

dodano: 2017-06-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj poznaliśmy skład tegorocznego XXL Freshmen. Jednym z największych zaskoczeń jest obecność Kamaiyah, raperki z Oakland, stawiającej na mocny westcoastowy rap z pazurem zamiast grania swoją seksualnością - i nawiązującej bardziej do wizerunku Missy Elliott niż Nicki Minaj. Reprezentantka Bay Area wystosowała z tej okazji mocno emocjonalny, osobisty wpis.

dodano: 2017-06-13 20:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

To już 10 edycja akcji XXL Freshmen, będącej inspiracją dla naszych Młodych Wilków. Rok w rok akcja budzi ogromne emocje a trafione lub chybione wybory są szeroko dyskutowane przez słuchaczy na całym świecie. Kogo w tym roku redakcja XXL umieściła w gronie największych nadziei sceny?