W Cztery Oczy

W Cztery Oczy

video
dodano: 2018-03-28 17:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dziś premiera nowego albumu powracającej solowo legendy podziemia - Emrat połączył siły z Dynamic Breath, by przynieść nam "W Cztery Oczy". Cały krążek możecie już odsłuchać tutaj, a na naszym kanale gościnnie pojawił się klip do street-anthemu "Poznajesz mnie po głosie", w którym zobaczymy także kilka innych znajomych twarzy, m.in. Abla.

video
dodano: 2018-03-08 03:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“'Droga do…' To pierwszy kawałek jaki został zrobiony wspólnie z chłopakami z Dynamic Breath. Jest to numer, który powstał pod wpływem silnych emocji. Głód mikrofonu, chęć zrobienia nowej muzyki były silniejsze od lenistwa i przyziemnych spraw. Życie wytycza nam różne ścieżki, każdy ma swoje cele i marzenia. Teledysk wraz z numerem obrazuję chęć do działania i upór w dążeniu do celu…" - mówi Emrat o pierwszym klipie (a drugim singlu) promującym jego nadchodzący album.

dodano: 2018-03-01 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

We wtorek zapowiadaliśmy Wam start nowej inicjatywy promującej polskie podziemie i zaznaczaliśmy, że Underwatch będzie rządził się zupełnie innymi zasadami niż Młode Wilki a głównym kryterium będzie to, by promować podziemne talenty, czy młodsze czy starsze, ale zasługujące na szersze uznanie. Doskonałym przykładem może być bohater pierwszego odcinka, wracający z pierwszym od 8 lat solowym albumem i pamiętany jeszcze z "Najebawszy" Smarka czy "NSPC" VNM'a - Emrat ze Słubic!

O jego nadchodzącym albumie pisaliśmy Wam wczoraj a pierwszy singiel mamy przyjemność zaprezentować właśnie dziś w ramach Underwatch - to utwór idealny na start, łączący bowiem świeżą formę z undergroundowym serduchem i porcją wspomnień ze złotych czasów polskiego podziemia, gdzie ksywki Smarkiego, Zkibwoya, Jimsona, W.E.N.Y. czy VNM'a padają nie w kontekście follow-upów lecz flashbacków wspólnych początków...