The Snowgoons

The Snowgoons

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-03 16:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Snowgoons ft M-Dot, Jaysaun & Journalist 103 - Still Real & Raw (Official Video)

Po teaserze zapowiadającym wideo do "Still Real & Raw", w końcu otrzymujemy oficjalny klip! Utwór pochodzi z ostatniego albumu od Snowgoonsów - Black Snow 2 i jest sequelem do numeru "The Real & The Raw" wydanego w 2010r.  Niemiecka grupa do nagrania utworu zaprosiła (podobnie jak 3 lata wcześniej) M-Dot'a i Jaysaun'a, a dodatkowym gościem jest członek ekipy The Left - Journalist 103.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-22 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 7)

Premiera "#WAKEDAFUCUP" już 9 marca, a chłopaki z Onyx wrzucają w sieć kolejny singiel. Gospodarzy w numerze "We Don't Fuckin' Care" wspierają nie lada goście - twórca świetnego albumu "Trap Lord" ASAP Ferg oraz legenda nowojorskiej sceny Sean Price. Trzeba przyznać, że ekipa ze wschodniego wybrzeża zrobiła tym numerem kawał dobrej roboty.  

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-13 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Co się stanie jak siły połączą dwie krzykliwe i pełne energii ekipy? Otóż może powstać singiel jak ten. "WAKETHEFUCKUP" to kooperacja klasycznej grupy Onyx z holenderskim Dope D.O.D.. Żeby było ciekawiej wszystko to podane zostało na bicie od Snowgoons. Kawałek ten zwiastuje zbliżający się krążek, który Fredro Starr oraz Sticky Fingaz współtworzyć będą z w/w niemiecką ekipą. Pełny materiał ujrzy światło dzienne 9 marca.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-02 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 10)
Część z was zapewne doskonale wie o tym, że Billy Danze i Lil Fame, czyli M.O.P. szykują wspólny album z niemieckim trio The Snowgoons. DJ Illegal, Det i nowy członek zespołu - Sicknature poczynają sobie coraz lepiej, bo po albumach z Reef The Lost Cauze'm teraz współpracują z takimi raperami jak PMD czy Andre The Giant. Co jednak z tą "Spartą"?

Ukaże się już niedługo, bo 22 listopada nakładem Babygrande. Mamy dla was okładkę, tracklistę oraz zapowiedź samych wariatów z Brownsville, w której możecie też usłyszeć fragment jednego z numerów.