The Four Owls

The Four Owls

video
dodano: 2017-11-06 12:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"That Sound" to piąty teledysk promujący album "Good Evening", za którego stworzenie odpowiadają Verb T, znany z brytyjskiego składu The Four Owls oraz producent Pitch 92, należący do kolektywu Mouse Outfit.

"Good Evening" od 6 października br. do nabycia na oficjalnej stronie High Focus, labelu skupiającego najlepszych raperów w UK.

kategorie:
dodano: 2017-10-30 18:04 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

W tym roku Cztery Sowy zdecydowały postawić na indywidualne projekty. Po kwietniowym "Dyslexic Disciple" Leaf Doga przyszła pora na "Good Evening" za którym stoją Verb T oraz producent Pitch 92, kiedyś należący do kolektywu Mouse Outfit. Choć artyści pochodzą z Wielkiej Brytaniii stylistyka tu panująca bardziej kojarzy się z amerykańskim oldshoolem.

kategorie:
dodano: 2017-10-28 17:44 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Należący do składu The Four Owls raper Leaf Dog atakuje swoim drugim solowym albumem. Większość kojarzy brytyjską scenę z Grimem, jednak na wyspach nie brakuje też artystów reprezentujących klasyczny styl. Gdyby nie akcent można by pomyśleć, że Leaf Dog pochodzi z Nowego Jorku. Produkcje na płycie przywodzą na myśl styl Dj-a Premiera, z którym Cztery Sowy miały już okazję współpracować. 

dodano: 2017-05-15 16:35 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

The Four Owls to czterech pierzastych braci trzymających swoje mikrofony swoimi szponami. I nie jest to tylko opis tego, co sami o sobie mówią. Teksty Fliptrix, Verb T, BVA MC i Leaf Dog maja ostre zacięcie. Pierwszy album jako grupa wydali w 2011 roku i już wtedy było wiadome, że na pewno jeszcze o nich usłyszymy. Album został wydany także na płytach winylowych, najpierw w nakładzie 300 sztuk, a kolejna reedycja miała 500 sztuk. Przez co teraz jest dość drogi i raczej ciężko go dostać. Łatwo zgadnąć po akcencie, że pochodzą z Londynu, to tam nagrali swój pierwszy album i tam założyli później wytwórnie High Focus.

Po udanym debiucie zaczęli nagrywać sporo solowych projektów, by znowu wrócić w 2015 roku wypuszczając świetny album "Natural Order", który promował między innymi singiel na bicie Premiera. "Think Twice" był drugim singlem, który jako jedyny doczekał się fizyka w postaci płyty winylowej.