PeleTrzyMózgi

PeleTrzyMózgi

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na sam koniec roku wrzucamy coś dla miłośników kalifornijskiego brzmienia w polskim wydaniu. Kilka dni temu w sieci pojawił się oficjalny odsłuch albumu "Po Zachodniej Stronie" duetu Suchy & Pele3Mózgi (WdoPdoS, Projekt: WEST), który w całości wyprodukował Matek aka Funk Monster. Zapraszamy do sprawdzenia materiału, na którym gościnnie udzielili się m.in. Kubiszew czy DJ Soina. Płytę nadal można zakupić poprzez serwis Allegro oraz w skateshopie Vert w Poznaniu, odsłuch w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-10 15:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

W miniony piątek swoją premierę miał album "Po Zachodniej Stronie" duetu Suchy/PeleTrzyMózgi na bitach toruńskiego producenta Funk Monstera. Krążek w wersji fizycznej można już nabyć online, m.in. za pośrednictwem Allegro.

dodano: 2014-12-02 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Suchy & PeleTrzyMózgi & Funk Monster - Stara Szkoła ft. Dj Orzeł

Suchy i PeleTrzyMózgi (WdoPdoS) z ekipy Projekt WEST wypuścili właśnie swój pierwszy singiel, promujący nadchodzący wspólny album pt. "Po Zachodniej Stronie". Za teledysk do numeru "Stara Szkoła", który wyprodukował Funk Monster odpowiedzialna jest ekipa Video Junkies, zaś swoje trzy grosze w postaci cutów wtrącił również DJ Orzeł.

dodano: 2014-11-21 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na pierwszy śnieg i zbiliżającą się zimę dwóch członków ekipy Projekt WEST - Suchy oraz PeleTrzyMózgi (WdoPdoS) postanowili dostarczyć nam jeszcze w tym roku do domu trochę kalifornijskiego klimatu. Wspólny album chłopaków pt. "Po Zachodniej Stronie" ukaże się jeszcze przed świętami i będzie stanowił niejako rozgrzewkę przed płytą Projekt WEST "Wolumin Drugi", którego premiera przewidziana jest na wiosnę.