Parlay Starr

Parlay Starr

dodano: 2018-08-28 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Wakacje trwają w najlepsze, więc aby umilić wszystkim czas oczekiwania na album Projekt: WEST "Wolumin Drugi", poznański skład postanowił wypuścić specjalne letnie collabo, które powstało jakiś czas temu na linii P-ń 2 L.A. Jest nim g-funkowy remix kawałka "West Coast State Of Mind", który przed kilkoma laty nagrał reprezentant South Central Los Angeles i rezydent Pueblos Housing Projects (znanymi też jako Low Bottomz) - Parlay Starr.

dodano: 2016-04-23 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Na początku kwietnia Parlay Starr wypuścił w sieć kolejny damowy projekt, jakim jest mixtape "DNA". Powstały we współpracy z DJ Whoo Kid'em materiał zawiera 12 premierowych nagrań, na których gościnnie pojawiają się m.in. Kokane, Bad Lucc, Nutt-So czy Glasses Malone. Raper opublikował właśnie nowe street video do utworu "Zippa", który brzmieniowo bardzo przypomina produkcje wychodzące spod ręki DJ Mustarda. Możecie go sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-07-14 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Parlay Starr - Give It Up - Ft. Jack Thriller & Shy Boogs

"Give It Up" to pierwszy singiel z płyty "Lost Cloth", którą przygotowuje obecnie Parlay Starr. Album ma się ukazać pod koniec wakacji a gościnnie pojawią się na nim m.in. tacy gracze jak WC, Crooked I, Tha Realest i Outlawz.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Uniewinnienie George'a Zimmermana to temat, budzący w ostatnim czasie sporo kontrowersji w środowisku amerykańskich raperów. Także Parlay Starr nie pozostał obojętny na "skandaliczny", zdaniem wielu wyrok w tej sprawie i opublikował w sieci darmowy mixtape pt. "Amerikkka", z którego pochodzi numer "My Future", w którym gościnnie udzielili się Tha Realest, Kash oraz Tye. Utwór ten będzie również można znaleźć na nadchodzącym albumie "Team Real One", mającym ukazać się jeszcze w tym roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-06-20 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)
Po wydanym pod koniec ubiegłego roku debiutanckim albumie "Welkome II My World", Parlay Starr przymierza się do premiery nowej solowej płyty.


Zmianie uległa nazwa krążka z "Me And My Homeboyz" na "Parlay Starr" zaś materiał ma się ukazać latem tego roku.