Mutual Respect

Mutual Respect

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-05 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dzisiaj swoją premierę ma długo wyczekiwany album "Mutual Respect" - czwarty solowy krążek w dorobku jednego z najbardziej politycznie zaangażowanych raperów w historii: Kama. Nazywany często "westcoast'ową wersją Rakima" przez kalifornijskich fanów mc z Watts długo kazał czekać słuchaczom na swój powrót - ostatnią płytę ("Kamnesia") wydał ponad 15 lat temu.

dodano: 2015-04-20 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Ledwo zdążyłem opublikować przed paroma dniami kolejny singiel z nadchodzącej płyty Kam'a a raper już publikuje następny singiel również opatrzony teledyskiem! Sprawdźcie zatem "Waiting For Your Letters", który promuje zarówno album "Mutual Respect" jak i nadchodzący krążek Mr. Criminal'a - "Evolution Of A G". Obie płyty mają się ukazać na rynku latem 2015 roku.

dodano: 2015-04-14 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

KAM Ft. Down AKA Kilo & Rose Gold - "Chop It Up", Produced by Battle Cat

Dlaczego: Na nowy album Kam'a czekamy, czekamy i... nie możemy się doczekać. Każda przybliżona data premiery kończy się jedynie na zapowiedziach i tak od dłuższego czasu, ale po takich singlach jak wyprodukowane przez Battlecat'a "Chop It Up" nie mamy wątpliwości, że jeśli ten krążek się kiedykolwiek ukaże, to będzie płytą wartą sprawdzenia.