Motyl

Motyl

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-11 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Motyl / Werk - Bankiet (gośc. SKORUP)

Motyl/Werk to duet producencki składający się z Werka oraz DJ'a Motyla, osób od wielu lat związanych ze śląską sceną hiphopową i projektem Gopside/Czarne Złoto. Bankiet to drugi singiel z nadchodzącej płyty producenckiej duetu pod tytułem „Karbon”. Gościnnie na wokalu udziela się w nim Skorup. Numer jest w zupełnie innej stylistyce niż pierwszy singiel z gościnnymi zwrotkami VNM'a i Dioxa. Za klip odpowiada ekipa Filminati.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-06 01:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dobrze przyjętym albumie „Poyeb” Opał uderza z nowym materiałem solowym. Na albumie „Motyl”, który jest podzielony na dwie części (Motyl/Ćma) znajdziemy czternaście premierowych tracków, w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Duchu, Łajzol JWP, Kabezecik, Adam Bytof. Za produkcje muzyczne odpowiadają High Tower, SecretRank, HVZX, Barry Douglas, Robert Tar, Newlight$, D3W, Ashaneen.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Opał - Krew Na Rękach | prod. HVZX (OFICJALNY TELEDYSK)

Po bardzo dobrze przyjętym albumie "POYEB", Opał uderza z nowym materiałem solowym. „Krew Na Rękach”, to już piąty singiel z albumu „MOTYL”. Numer jest dedykowany wszystkim, którzy wspierają, pomagają i dodają siły Opałowi. "Bez Was nie było by mnie. WSZYSCY MAMY KREW NA RĘKACH!" - mówi Opał.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-16 00:31 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

„Aureole” to pierwszy singiel zapowiadający producencki album duetu Werka oraz DJ Motyla - osób od wielu lat związanych ze śląską sceną hiphopową i projektem Gopside/Czarne Złoto. W utworze gościnnie pojawia się VNM oraz Diox. 

Tagi: