Mazury Hip Hop Festiwal

Mazury Hip Hop Festiwal

współpraca płatna
dodano: 2024-05-14 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Najstarszy hip-hopowy festiwal w Polsce nie zwalnia tempa - za rogiem już 24. edycja Mazury Hip Hop Festiwalu. W murach giżyckiej Twierdzy Boyen jak co roku znajdą się tysiące fanów polskiego rapu, zjeżdżających się z całego kraju. Co nas czeka?

wydarzenie
dodano: 2022-09-13 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po bardzo udanej edycji 2022 i wyprzedanym festiwalu MHHF rusza ze sprzedażą karnetów na przyszły rok. W ubiegłym roku pierwsza pula karnetów wyprzedała się w 5 godzin, dlatego w tym roku jest ona dwukrotnie większa - jednak i tak rozeszła się jak na pniu, a na ten moment zostało kilkadziesiąt ostatnich biletów.

wydarzenie
dodano: 2022-07-19 15:07 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Za nami XX edycja Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku. Kolejny rok do Twierdzy Boyen zjechało kilka tysięcy fanów rapu (wydarzenie znów było wyprzedane), by w wyjątkowym klimacie bawić się przy koncertach artystów z różnych stron sceny. W tym roku nie zabrakło legend (Kali, Tede czy Pezet), topki mainstreamu (Paluch, Szpaku, Guzior czy Malik Montana), ale także nowych twarzy będących po swoich pierwszych albumach (Young Leosia czy Rusina). Sprawdźcie jak na zdjęciach wyglądały te 3 dni na MHHF vol. 20!

wydarzenie
dodano: 2019-12-19 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszego i jednego z największych festiwali w kraju Mazury Hip Hop Festiwalu odpalili pierwszą pulę karnetów! Termin tegorocznej 19 edycji wydarzenia to 16-18 lipca 2020r.

Po sukcesie i w całości wyprzedanej XVIII-tej edycji Mazury Hip Hop Festiwalu, Organizatorzy MHHF rozpoczęli pracę nad kolejną edycja wydarzenia. Jako pierwsza zaprezentowana została zupełnie nowa identyfikacja wizualna. Logo zaprojektowane zostało na bazie obrysu murów Twierdzy Boyen w Giżycku, która jest miejscem nierozłącznie związanym z wydarzeniem.

wydarzenie
dodano: 2014-07-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trzynasta edycja kultowego festiwalu w Giżycku już za 3 tygodnie, a my poznaliśmy cały zestaw czekających tam atrakcji. Wiemy już kto odbierze "Złote Felgi", kto wystąpi którego dnia, jak i co dodatkowo przygotowali dla nas organizatorzy.

dodano: 2011-07-27 19:00 przez: Agata Furmaniak (komentarze: 9)

Już tylko 8 dni pozostało do rozpoczęcia najstarszej, a zarazem największej w Polsce imprezy dla miłośników hip hopu. Mowa oczywiście o X edycji  Mazury Hip-Hop Festiwal,  która odbędzie się  w dniach 4-6. sierpnia, standardowo w Giżycku. Komplet informacji poniżej.