Mati Szert

Mati Szert

współpraca płatna
dodano: 2024-04-13 17:22 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert,  młody i obiecujący reprezentant MaxFloRec, niemal równo pół roku po wydaniu albumu „VIRRR”, powraca z 3. wydawnictwem, jakie ukazuje się nakładem śląskiego labelu. Tym razem artysta postawił na krótszą formę i prezentuje słuchaczom EP-kę zatytułowaną „VIRRRUS”. Wraz z dzisiejszą premierą EP- ki, na kanale MaxFloRec pojawił się także singiel promujący wydawnictwo. W utwórze „Krzyż” na bit sorryfalkonna gościnnną zwrotkę dołożył VNM.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2024-04-12 16:11 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Mati Szert niemal równo pół roku po wydaniu albumu „VIRRR”, powraca z 3. wydawnictwem, jakie ukazuje się naszym nakładem - tym razem EP-ką „VIRRRUS”.

kategorie:
dodano: 2023-10-02 13:22 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Drugi legalny album tyskiego zawodnika Matiego Szerta. Po dobrze przyjętym debiutanckim Little Boyu, wraca na świeżych, mocno doładowanych bitach produkcji sorryfalkonn.

VIRRR, bo tak brzmi tytuł nowego krążka, dostarcza nam sposobność, do sprawdzenia, czy najmłodszy zawodnik w historii MaxFlo może być oceniany przez pryzmat metryki. Nie dajmy się zwieść pozornej prostocie, co mogą potwierdzić wcześniejsze produkcje Matiego.

Tagi:
dodano: 2023-10-02 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Nie zawsze słuchacze mają czas na śledzenie nowości, które regularnie pojawiają się w Polsce. Dzisiaj kolejny artykuł, w którym znajdziecie najważniejsze premiery z tego tygodnia - zarówno te od legend jak od nowej szkoły. Oprócz płyt wpadło też wiele ciekawych singli.

video
dodano: 2023-09-22 22:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Równo za tydzień (29 września) ukaże się 2. oficjalny album Matiego Szerta zatytułowany „Virrr”. Raper postanowił przypomnieć dziś o tym fakcie, publikując kolejny singiel. „Flater” to 6. zapowiedź nadchodzącego krążka reprezentanta MaxFlo. Od samego początku promocji „Virrru” artysta zapowiadał materiał zdecydowanie bardziej różnorodny niż debiut, a każdy kolejny singiel jedynie potwierdzał te zapowiedzi.

Po wielu stylistycznych zawirowaniach Mati Szert wraca na chwilę do stylówki, z jakiej dał się poznać na debiucie. Krótki acz treściwy numer jest jednocześnie intrem i trackiem otwierającym nadchodzący album.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-05 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Mati Szert nie ustaje w dostarczaniu słuchaczom kolejnych singli zapowiadających zaplanowany na 29 września krążek "VIRRR". Dziś - nieco ponad tydzień od ostatniej premiery - w sieci ukazał się nowy klip, w którym gościnnie zobaczymy i usłyszymy także Zdechłego Osę.

video
dodano: 2023-08-28 17:51 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Mati Szert sukcesywnie odsłania kolejne karty przed zbliżającą się premierą albumu „Virrr” i rozpoczyna tydzień kolejnym singlem. „Lany poniedziałek” jest 4. zapowiedzą krążka, którego premiera przewidziana jest na 29 września.

Tagi:
video
dodano: 2023-08-03 17:47 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert to aktualnie jeden z najciekawszych newcomerów na scenie, który w 2021 roku wydał pod skrzydłami MaxFloRec dobrze przyjęty przez słychaczy i scenę debiut „Little Boy”. Dzisiejszy singiel jest 3. już zapowiedzią następcy debiutu – albumu „Virrr”.

Tagi:
video
dodano: 2023-07-20 17:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert to aktualnie jeden z najciekawszych newcomerów na scenie, który w 2021 roku wydał pod skrzydłami MaxFloRec dobrze przyjęty przez słychaczy i scenę debiut „Little Boy”. Dzisiejszy singiel jest 2. już zapowiedzią następcy debiutu – albumu „Virrr”

video
dodano: 2023-06-16 17:13 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert to najmłodszy zawodnik, jaki dołączył do ekipy MaxFlo w całej historii wydawnictwa. W 2021 roku wydał pod jej skrzydłami dobrze przyjęty przez słuchaczy i scenę debiut „Little Boy”. Po kilku featach i eksperymentach, jakie nagrał od tamtego czasu, wraca z zapowiedzią nowego krążka.

„Napalm” to singiel, który rozpoczyna promocję nadchodzącego album „Virrr”. Utwór jest energetyczną bombą, przesiąknięta brytyjskimi brzmieniami i mocno grime'owym vibem. Poza gęstą i techniczną nawijką samego Matiego, w utworze usłyszymy też gościa – swoją zwrotkę wraz z refrenem dorzucił tu Cater.

Tagi:
dodano: 2021-10-22 16:19 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Dokładnie za tydzień, 29.10, ukaże się debiutancka płyta Matiego Szerta zatytułowana „Little Boy”. Na MaxFloRecTV odsłaniane są stopniowo pochodzące z niej tracki. W tym tygodniu pojawiły się tam aż 2 nowości – „Nie ma ich” oraz „H&M”. W MaxFloSklepie trwa pre-order wydawnictwa

Bity do obu numerów, które świeżo trafiły na kanał wytwórni MaxFloRec pochodzą spod palców falKona. Za oprawę wizualną zarówno do „H&M-u”, jak i do „Nie ma ich” odpowiada natomiast Kamil Antczak.

video
dodano: 2021-09-30 23:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Little Boy” to 4. i jednocześnie tytułowa zapowiedź debiutanckiego albumu Matiego Szerta. Wstępna data premiery krążka nowego reprezentanta śląskiej wytwórni zaplanowana jest na koniec października. Do tego czasu w MaxFloSklepie trwa pre-order płyty, a wśród bonusów znajdzie się EP-ka „Ticket 13”.

kategorie: Polska, News, Video
dodano: 2021-09-16 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

W sieci pojawił się kolejny singiel Matiego Szerta zapowiadający debiutancki krążek w barwach MaxFloRec. Numer „Błędnik” pochodzi z płyty „Little Boy”, której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Wydawnictwo można zamawiać w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

dodano: 2021-07-30 08:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Numerem „Voila” opublikowanym na kanale MaxFloRecTV swoje dołączenie do śląskiego labelu pieczętuje Mati Szert. Młody raper z Tychów jako 3., po Dejlu i Czasinie, dołącza do wydawnictwa. Równolegle z premierą singla w MaxFloSklepie wystartował pre-order krążka artysty.