Kuddie Fresh

Kuddie Fresh

dodano: 2015-06-03 16:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Na początku tego roku reprezentant Północnej Karoliny - Novej wypuścił swój mixtape "The Before's And After's". Materiał polecał sam Rapper Big Pooh, który pełnił również rolę gospodarza mixtape'u i który już 6 czerwca wystąpi w Warszawie razem z Apollo Brownem i Ras Kassem. Novej to MC wchodzący w skład ekipy Justus League, pojawiał się również na płytach 9th Wondera

Na blisko godzinę muzyki złożyło się kilka nowych numerów, remixy oraz kilka wolnych styli od Noveja. Producenci, których podrzucili mu bity na "The Before's And After's" to Kuddie Fresh, Praise i Trox. Wcześniej umknął nam ten projekt, ale zdecydowanie warto nadrobić zaległości. Gościnnie oprócz wspomnianego Big Pooh'a Noveja na mikrofonie wsparli również Kardinal Offishall, Ty Farris, Loyality i Sy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-11-04 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Dwukrotnie wspominaliśmy wam już o albumie Pooh'a, którego premiera odbyła się 1-ego listopada. Pokazywaliśmy już Wam wcześniej jak wygląda okładka "Dirty Pretty Things", widzieliście także tracklistę oraz mieliście również okazję sprawdzić oficjalny sampler longplay'a. Teraz czas na najnowszy klip członka ekipy Little Brother. Zobrazowany został kawałek "They Say" (na featuringu - Choklate). Jest to drugi singiel z kolejnego w karierze materiału Pooha. Sam kawałek (nie licząc wersji z samplera) być może już słyszeliście, ponieważ Big wypuścił wersję .mp3 do sieci parę tygodni temu. Warto wspomnieć, że bit (i to jaki!) do kawałka "They Say" wysmażył Kuddie Fresh.