Czesiek

Czesiek

video
dodano: 2020-01-16 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pod koniec zeszłego roku światło dzienne ujrzał drugi solowy album Cześka - połówki duetu Projekt Priorytet, o którym pisaliśmy już w przeszłości, chwaląc ich "korzenne, ciepłe, samplowane brzmienie oraz leniwie płynącą nawijkę" i zapowiadając ich muzykę jako "coś dla fanów trueschoolu spod szyldu choćby Ortega Cartel."

Gospodarz "Inkubatora" Czesiek serwuje na mikrofonie sporo przemyślanych, osobistych tekstów, nasączonych melancholią, nostalgią i doświadczeniami z życia na obczyźnie. Jak zrestą mówi sam MC: Lirycznie przy wcześniejszych moich projektach zwykle skupiałem się na opisie i analizie świata. „Inkubator” to bardziej „mój świat”, ten który jest najbliżej, te okresy i wydarzenia które ryją beret i zostają na stałe kształtując osobowość. Odsłuch całego LP, a także 3 klimatyczne teledyski znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2015-05-23 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Reprezentujący Podkarpacie Czesiek, po kilkuletniej współpracy na linii mc-producent pod szyldem Projekt Priorytet, wydaje swój pierwszy solowy materiał. "Hobby" to jego wizytówka, coś w rodzaju rapowego CV. Wszystkie utwory powstały w okresie od pierwszych dni 2014 roku do jego końcówki, która została poświęcona na zarejestrowanie wszystkiego w Homerun Studio. Dobór bitów to klasyka, z naciskiem na wyrazistych producentów (Babek, Pawko, Cezet), doprawiona garstką instrumentalistów. Gościnnie Homex i Pieluchowsky.

Tagi:
video
dodano: 2015-04-12 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Reprezentujący Podkarpacie Czesiek, po kilkuletniej współpracy na linii mc-producent pod szyldem Projekt Priorytet, wydaje swój pierwszy solowy materiał. "Hobby" to jego wizytówka, coś w rodzaju rapowego CV. Wszystkie utwory powstały w okresie od pierwszych dni 2014 roku do jego końcówki, która została poświęcona na zarejestrowanie wszystkiego w Homerun Studio. Dobór bitów to klasyka, z naciskiem na wyrazistych producentów, doprawiona garstką instrumentalistów. "Głupek" to pierwszy teledysk promujący wydawnictwo. Bit do numeru wyprodukował Pawko.

Tagi: