Bartek

Bartek

video
dodano: 2020-05-07 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po świetnie przyjętym singlu „WRRR” Małach serwuje kolejny utwór z płyty „Bartek”, emocjonalną bombę pt. „Z perspektywy taty”. Jak tłumaczy artysta: „Z perspektywy taty to chyba najbardziej osobisty numer jaki nagrałem do tej pory, jest to swego rodzaju uzupełnienie kawałka „Ciebie szukałem”, który tak bardzo przypadł do gustu moim fanom. Podczas pisania towarzyszyło mi bardzo dużo emocji, wszystko przeżywałem jeszcze raz. Wierzę, że efekt końcowy zadowoli słuchaczy.”

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-16 12:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Małach o swoim nowym projekcie:

„To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape”.
Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób.
W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej.
Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem  z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.
Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem….
Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: Rufuz, KęKę, Paluch, Ero, Shellerini, Zbuku, Grizzlee.
Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWD, Zbylu, Magiera, 2Check, PSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny  DJ-a Shoodee.
Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne.
Full Metal Jacket - dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej”  - pozdrawiam, Bartek.

Tagi:
dodano: 2013-09-06 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Elien i Eneka nie próżnują. Tym razem wpadli na pomysł, żeby odbić na chwilę od klasycznie hip-hopowej konwencji i zrobić coś trochę inaczej. Znaczy... niezupełnie. To nadal te same ziomki z poczuciem humoru, które zjednało im wielu sympatyków w całej Polsce. Różnica tkwi przede wszystkim w aspekcie muzycznym, bo PHFNG postanowili zrobić numer z cięższymi giatrami. Efekt? Numer jest świeży i interesujący i jednocześnie nie traci specyficznego charakteru muzyki zespołu. Produkcją numeru zajął się Bartek Szmatloch, a gościnnie pojawił się DJ Funky. Z dumą prezentujemy wam jako pierwsi premierowy numer zatytułowany "Nie Mam Pomysłów".