Bonus RPK znów dissuje Grande i jedzie pod jego dom

dodano: 2026-02-05 22:58 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Konflikt na linii Bonus RPK - Grande Connection nie zwalnia. Niedawno za sprawą portalu Hip Hop Nigdy Stop otrzymaliśmy video, w którym detektyw Miklaszewski informuje, że na zlecenie od klienta namierzył Grande i odwiedził go w Lublinie. Pojawia się wiele związanych z tym oskarżeń, m.in. o współpracę youtubera ze służbami, a ten odniósł się do tego póki co w formie oświadczeń na swoich kanałach. Teraz Bonus znów wrócił do tematu, ponownie wchodząc do studia, a także ruszając w Polskę.

Po pierwsze - opublikował drugi diss, w którym atakuje Grande i wytyka mu m.in. wspomniane kwestie, a także wykorzystywanie wizerunku jego dzieci w swoim filmie wymierzonym w rapera. Po drugie - dorzucił vlog, w którym odnosi się do ostatnich afer, do zarzutów youtubera, a także relacjonuje swój wyjazd do Lublina pod blok, w którym mieszkać ma Grande. Wszystko znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że konflikt rozpoczął się miesiąc temu od filmu, który Grande nagrał na Bonusa, na co ten zareagował dissem "Antygrande".

drrr3
co za patus
Bazantarnia
Nie jestem wielkim fanem Bonusa, ale kilka nutek na dobrych no i widac, ze to czlowiek zajawka, kocha muzyke. Pozdrawiam i zycze wszystiego najlepszego. Nie sluchalem jeszcze nowego dissu ale obejrzalem vlog, chyba wyjasnil dobrze tego grande, to zwykly lamus, smutny typ.
Kwaśny Ogór
Dobre bity ma nie wiem kto mu je tam dostarczy ale kilka na prawde wchodzi w ucho
Anonim
Co to jest za łeb to ja nie mam pytań. Chłop pojechał pod blok drzeć mordę ja pierdole no gangsterka jak ta lala. Takimi akcjami tylko się pogrążasz i udowadniasz ze jednak coś jest na zeczy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>