Rakim wraca z pierwszą płytą od 15 lat!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-06-18 13:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

The God MC powraca! Już niedługo ukaże się jego nowy album.

Krążek "G.O.Ds Network (REB7RTH)" będzie miał premierę 26 czerwca. W całości składać się będzie z kawałków na bitach zrobionych przez samego gospodarza. Na Instagramie Rakima napisane jest, że to pierwszy projekt na jego produkcji i jednocześnie z jego featem, więc bardzo możliwe, że mamy do czynienia z kompilacją producencką.

Gościnnie pojawią się między innymi Snoop Dogg, Method Man i Skyzoo, usłyszymy też zwrotki DMX'a czy Nipseya Hussle. Pierwszy singiel "REB7RTH" z Kuruptem i Masta Killą na mikrofonach zawita na streamingi już 21 czerwca.

Rakim wspominał o pracy nad nowymi rzeczami w wywiadzie dla Rock The Bells. "Aktualnie pracuję nad kilkoma projektami. Pracuję nad albumem i paroma solowymi projektami na boku. Odpuszczam wiele koncertowego czasu, żeby posiedzieć w studio. Mam dużo rzeczy, które chcę przekazać i chcę wrócić do studia, żeby to wyrazić" - powiedział.

To będzie pierwsza płyta Rakima od 2009 roku. Ostatnia, jaką wydał, to "The Seventh Seal".

Tagi: 

Mihal
Czekam na komentarze 90 i 90_to_boomer xDD
90s_to_boomer
To sie doczekales :) Najntis czeka na tą płytę z wywieszonym jęzorem, bo tylko on ma czas na takie guwna xD pozdrawiam serdecznie
tru_tru
Nazwanie Rakima "guwnem" (uważaj na lekcjach języka polskiego pacanie) pokazuje, jak niewiele wspólnego masz z Kulturą Hip-hop. Biorąc pod uwagę ten pop-hop i disco-hop, którym się podniecasz na tej stronie, pokazuje wręcz, że nie masz nic wspólnego.
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Ja zawsze sprawdzam starych graczy, jak sobie radzą w nowej odsłonie i czy nadrobili trochę skilla. Aczkolwiek są wyjątki, którzy nie musieliby nadrabiać jak Big L i Big Pun (R.I.P.). Po prostu dostaliby nowy newschoolowy bit, pod który łatwiej nawinąć niż pod oldschool i wbijają Cię w podłogę.
Mihal
No, ale komentarza Najntis się nie doczekałem a on zazwyczaj pisze pierwszy xD Nie wiem czemu nazywasz Rakima gównem, ja się nie spinam bo to internet więc nie ma co na serio do wszystkiego podchodzić, wiem, że to nie lata 80, ale szacunek za to co wniósł do rapgry należy się. Asap Rocky ma na imię Rakim, bo to ulubiony raper jego mamy i raczej by się z tobą nie zgodził :)
tru_tru
Guess Who's Back!
joł
Once again, back is the incredible
Anonim
Ziew.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>