Tyga w ten weekend w Polsce - zagra na urodzinach SEN

dodano: 2024-06-17 18:14 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Warszawski klub SEN przyzwyczaił nas już, że na swoje urodziny ściąga wyjątkowych gości - we wnętrzach lokalu wystąpili już Rick Ross czy Rae Sremmurd, a w tym roku gwiazdą będzie Tyga! Będzie to okazja do wysłuchania jego hitów a kamerlanej atmosferze.

W informacji prasowej czytamy:

"SEN WARSAW, jeden z najbardziej prestiżowych klubów na świecie, od lat jest liderem na scenie hip-hop i r’n’b. W ciągu pięciu lat działalności mieliśmy zaszczyt gościć takie gwiazdy jak Rae Sremmurd, Rick Ross, Mobb Deep, Fatman Scoop, Young Guru, Walshy Fire, Kaytranada, Babey Drew i Mestiza. Nasza scena przyciąga nie tylko artystów, ale również znane osobistości, w tym Pink, Coldplay, Mia, John James i wielu innych. Tegoroczne urodziny SEN WARSAW to wydarzenie, którego nie można przegapić. W piątek, 21 czerwca, TYGA zaprezentuje swoje największe hity w kameralnej atmosferze klubu SEN. To doskonała okazja, aby zobaczyć tego wyjątkowego artystę na żywo, z bliska, w miejscu, które słynie z niesamowitej atmosfery i doskonałej muzyki."

Dodatkowo w sobotę, 22 czerwca, na urodzinach klubu wystąpi duet DJski – POLLY & PAMY.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w kasie biletowej przed wejściem do klubu - w piątek z udziałem Tygi wstęp kosztuje 300 PLN dla mężczyzn i 200 PLN dla kobiet. Obowiązuje dresscode: DRESS TO IMPRESS / BALLER, LA STYLE, COLORFUL.

Wydarzenie FB

Tagi: 

one
jeden z najbardziej prestiżowych klubów na świecie, od lat jest liderem na scenie hip-hop i r’n’b. Mają mniemanie o sobie haha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>