Mata na Euro - zgarnia piłkę meczową i rapuje z D. Szpakowskim

kategorie: Polska, News, Sport
dodano: 2024-06-17 07:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Drużyna LKS Tajfun Ostrów Lubelski, której zawodnikiem i prezesem jest Mata, wzięła udział w wydarzeniu Home of adidas Football, gdzie zagrała towarzyski mecz. Spotkanie komentował m. in. Dariusz Szpakowski, który po spotkaniu zaczął... rapować z Młodym Matczakiem.

Niedawno rozpoczęte Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, to nie tylko mecze pomiędzy reprezentacjami krajów, ale również wiele innych wydarzeń z tym związanych. Jednym z nich było Home of adidas Football, które miało miejsce w Berlinie. W ramach tego eventu swój mecz zagrała drużyna LKS Tajfun Ostrów Lubelski, której zawodnikiem i prezesem jest Mata. Spotkanie na zasadach 6 vs. 6 rozegrali z miejscowym Delay Sports. Spotkanie zakończone zwycięstwem 11-5 niemieckiej drużyny, skomentowali Wyguś i legenda polskiego dziennikarstwa sportowego - Dariusz Szpakowski

Po spotkaniu zawodnicy LKS Tajfun wręczyli Panu Szpakowskiemu pamiątkową koszulkę. Klubowy trykot został dostarczony przez samego prezesa. Z okazji rozmowy z Matą skorzystał Pan Darek, który zaczął... rapować "Łyk i Buch"

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Mata był także gościem na meczu Hiszpania - Chorwacja. Po spotkaniu Michał otrzymał piłkę meczową, która posłużyła mu do kontynuowania serii "Jak zrobić dookoła świata" zapoczątkowanej podczas pierwszego Hotelu Maffija.

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Pełne spotkanie LKS Tajfun Ostrów Lubelski - Delay Sports Berlin możecie obejrzeć poniżej:

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>