Gibbs pokazuje swoje początki jako gitarzysta - video z 2012 roku!

Gibbs to od lat znany i ceniony producent, a od jakiegoś czasu również i raper. Wiedzieliście, że swoją karierę w internecie zaczynał jako gitarzysta?

Jeśli sami tego nie robiliście, to na pewno ktoś w waszym otoczeniu próbował swoich sił jako muzyk. W dobie internetu wiele osób zaczęło dzielić się swoimi umiejętnościami wrzucając nagrania do sieci. Nie inaczej było w przypadku Gibbsa. 

W mediach społecznościowych rapera pojawił się wpis, w którym raper podzielił się pewną historią. Kilka lat temu jako nastolatek wrzucał do sieci covery utworów, które wykonywał na gitarze. Najstarszy dostępny materiał na kanale "MrGibbs95" pochodzi 21.04.2011. Zamieszczone przez niego materiały nie odbiły się jednak szerokim echem. W momecnie publikacji posta przez Gibbsa, jego stary kanał miał tylko 14 subskrypcji.

Jak pokazała przyszłość, Gibbs nie stał się znanym na cały świat gitarzystą. Jaka jest tego puenta? Jak pisze sam raper: "chyba taka, że życie pisze różne scenariusze i czasem wybierze nam inną profesje w której się spełnimy - nie wolno tylko przestać działać - często jest też tak, że to ta inna profesja przyniesie nam o wiele więcej frajdy, jak mnie na przykład produkowanie muzyki". Krótko mówiąc, nie przestawajcie w siebie wierzyć i ciężko pracujcie, bo może to kiedyś przynieść owoce, czego najelpszym przykładem jest sam Gibbs.

Cały wpis Gibbsa dostępny poniżej, pod nim najstarsze video na kanale.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>