Eminem wrócił! Pierwszy singiel z "The Death Of Slim Shady"

Eminem szykuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej "The Death Of Slim Shady (Coup de Grâce)". Z tej okazji wypuścił "Houdini", pierwszy singiel promujący ten materiał.

W teledysku przenosimy się do historii. Dostajemy w nim mnóstwo nawiązań do pamiętnego klipu do "Without Me"z 2002 roku.  Em zakłada nawet kostium Robina, w którym wystąpił w tamtym pamiętnym obrazku. Oprócz tego na ekranie pojawiają się Dr. Dre, Snoop Dogg, 50 Cent, The Alchemist czy komik Pete Davidson. Mamy nawet blond wersję Eminema z tamtego okresu.

Kawałek został wyprodukowany przez samego gospodarza do spółki z Lousem Resto, a oparty jest na interpolacji numeru "Abracadabra" grupy Steve Miller's Band. Tekst jest jednym wielkim hołdem dla alter ego Ema, czyli Slima Shady'ego - raper odnosi się chociażby do postrzału Megan Thee Stallion przez Tory'ego Laneza, a nawet dissuje swoje dzieci. Do obejrzenia poniżej.

Sprawdź też: Eminem wyda pierwszy album od 4 lat - i załatwi Slim Shady'ego!

Tagi: 

90'
Nawet nawet ujdzie w tłoku, osobiście dupy mi nie urywa może kiedyś kiedy Em zaczynał karierę to mogło być inaczej a teraz po ponad 20 latach przesłuchane i tyle jest dobrze.
o shyt
CGI?
Taki tam se
Hołdem dla starego Ema? Dupy nie urywa? Może z tłumaczeniem trzeba tego kawałku posłuchać. Można się dowiedzieć o czym jest i może urwać nie tylko dupę. Nie pamiętam, żeby od lat 90' ktoś tak szczerze opowiedział o otaczającym świecie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>