Russ Millions odebrał Popkillera w Londynie!

dodano: 2024-05-31 12:25 przez: Redakcja (komentarze: 9)

Russ Millions odebrał dziś w Londynie Popkillera za Album Roku Europa!

Gwiazda z UK zaprosiła nas do swojego studia, dziękując polskim fanom za wsparcie oraz statuetkę otrzymaną za "One of a Kind". Dzień po gali Russ napisał do nas z pytaniem jak może otrzymać swoją statuetkę - zaproponowaliśmy więc, że zawieziemy mu ją do rąk własnych i właśnie dziś udało się to zrobić. To pierwsza sytuacja gdy zagraniczny zwycięzca sam odezwał się z chęcią odebrania Popkillera.

Millions przywiózł też nagrody, które wygrał wcześniej w UK, tak by zrobić zdjęcie całego kompletu. Czekajcie też na video z wręczenia oraz specjalny wywiad.

Russ Millions to jedna z największych gwiazd brytyjskiego drillu, autor mega hitu "Body" nagranego razem z Tionem Waynem - remix tego numeru ma blisko 500 milionów odsłuchów/wyświetleń. Miesięcznie na Spotify Russa słucha 5 milionów osób. Jest pierwszym reprezentantem UK Drillu, którego singiel doszedł na 1 miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii, co było przełomowe dla postrzegania tego gatunku na Wyspach.

MrD91
Eminem wydał nowy kawałek cały rapowych świat o tym pisze każdy zajarany, a ten daje artykuł o jakimś łaku... Szok... Tede dissuje i niszczy Intruza Popkiller milczy, gdy w Polsce kulturą słuchania rapu byłaby jak w USA to po takim pocisku w stronę Intruza ten Goblin musiałby zakończyć karierę jak MGK po tym jak Em go zniszczył.
90'
Zgodzę się z tobą widoczne mają lepsze tematy.
Mihal
Cały rapowy świat zajarany nowym singlem Eminema? Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości.
90'
No i co z tego ależ wiadomość przeżywasz to jak mrówka ciążę, a ty w jakiej rzeczywistości żyjesz w bajkowej?
Mihal
Żyje w takiej rzeczywistości, w której Eminem był topowym raperem w 2004 roku, kiedy zaczynałem słuchać rapu a nie w 2024. Oczywiście niech tworzy, jeśli ma taką potrzebę i odbiorców, którzy chcą go słuchać, ale pisanie, że cały rapowy świat tym żyje to żart. Poza tym nawet nie chodzi o odbiór a o jakość jego nagrań, słyszałem, że ostatnio znów coś tam nabazgrał o Benzino, tyle lat minęło a ten dalej o tym pierodoli. W nowym singlu znowu coś o jakiś gwiazdach, celebrytach, kogo to obchodzi? Może niech coś nawinie o P.Diddy i jego powiązaniach jak jest taki odważny. Co do Tedego, to mocną zwrotkę nagrał na Intruza, jestem fanem jego talentu, no ale kogo obchodzi diss, który ogficjalnie bał się wypuścić?
Anonim
No i tu jest słowo klucz coś tam słyszałeś a już się wypowiadasz 1 typowy Janusz znawca.
Kazaa
Niezła odklejka xD Popkiller leci do UK wręczyć statuetkę jednej z największych rapowych gwiazd w Europie, ale ważniejsze jest, że typ, który nagrywa z Boysami puszcza dissa na ulicznika ze Stepów :D
Fader
@MrD91 - Tede dissuje i niszczy Intruza xDDD Serio? Who cares??
90'
Ostatnio za dużo prezentuje się tu drilla trapu, np z Anglii czy wy szanowni redaktorzy którzy prowadzicie ten portal a.nie znacie innego nurtu niż drill czy trap chodzi mi o Anglię, oczywiście pomijam grime który lubię, b. czy wogle macie pojęcie o scenie HH w Anglii tej prawdziwej np. Jehst, Klashnekoff, Babilon Dead, Brothers Of The Stone nie wspominając już o klasyce tego nurtu w UK wiem że teraz jest na topie słuchanie drilla trapu itp gówna ale czasami zastanawiam się dlaczego dajecie takie newsy o takich artystach którzy nie mają nic wspólnego z tym prawdziwym HH z UK jak np jest to z tym Russe'm Millions'em dla mnie osobiście nie jest to HH a inny powie że jest to HH to dlaczego nie ma czasami tutaj newsów z UK o tym prawdziwym HH?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>