Method Man i Marlon Craft na bicie polskiego producenta!

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2024-05-27 07:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Niewielu jest MC's, którzy dostarczają aż tak mocne gościnne zwrotki jak Method Man. Niedawno reprezentant Wu-Tang Clanu pojawił się u boku Marlona Crafta w singlu "Muggsy Bogues" - i gdyby tego było mało, za produkcję utworu odpowiada polski producent Moo Latte!

Numer "Muggsy Bogues" to wehikuł czasu do lat 90. i swoisty hołd dla legendarnego koszykarza NBA, Tyrone'a "Muggsy'ego" Bougesa, który mierzył zaledwie jeden metr i sześćdziesiąt centymetrów, będąc tym samym najniższym zawodnikiem w historii tej ligi.

Dostajemy tu bardzo klimatyczny podkład, którego autorami są szwedzki beatmaker Arbus Beats oraz Moo Latte, którego możecie go kojarzyć jako członka zespołu Bitamina i z częstej współpracy z jego frontmanem, czyli Vito Bambino. Poza tym komponuje też swoje utwory i ma za sobą także udział w tworzeniu ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak "Bogowie", "Chce Się Żyć" i "Powstanie Warszawskie". Utwór ukazał się już chwilę temu, ale napisać o nim lepiej późno niż wcale - szczególnie, że przebicie się z taką muzyką w realiach dzisiejszego internetu to nie lada wyczyn.

Pod spodem klasycznie nowojorski teledysk do "Muggsy Bogues", a także nasz wywiad z Marlonem Craftem, przeprowadzony w Warszawie:

Marlon Craft - "Muggsy Bogues" ft. Method Man (Official Music Video)

Marlon Craft on Working with Havoc, Hip Hop 50, Basketball, Happiness, Kota The Friend - interview

90'
Zajebisty kawałek siedzi i to od początku Zajebisty Klimat.
Kwaśny Ogór
Zajebisty bo?Co ci się tam podobało stopy werble czy syntezatory? Czy też może słaby jak na metha tekst?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>