Crowd by Flame - ostatnia impreza w tym sezonie już dziś!

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2024-05-10 16:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Ekipa Flame odpaliła na jesieni swój nowy format rapowych imprez w warszawskim klubie Niebo - DJ-ka jest tam zlokalizowana na środku parkietu, co sprzyja większej integracji DJ-a z publicznością. W cyklu nie brak także zagranicznych gości. Dziś ostatni odcinek cyklu przed wakacyjną przerwą!

Headlinerem imprezy będzie SGAMO - założyciel WE GOING SOUND, które było hostem wszystkich eventów CROWD w tym sezonie! Alessandro Nuzzo, aka Sgamo, pochodzi z Bari „ale stał się kluczową postacią w mediolańskich nocach” (I-D Magazine) „ponieważ jest smokiem w selekcji i miksowaniu” (Noisey). W swoich setach DJ-skich harmonijnie łączy hip-hop i muzykę basową.

SGAMO jest rezydentem Apolo Milano oraz występuje w topowych klubach na całym świecie. Współpracował również z wieloma markami takimi jak Nike, Amazon, Inter F.C., Havana Club, Carhartt WIP, Air Jordan, Patta, Awake NY, Heron Preston, Adidas i wiele innych.

LINE-UP:
SGAMO
SDC (Szanowny J, Gunz, Kafaro)
N2M (Grek, Mitro)
10 maja, piątek, to już ostatnia edycja CROWD przed wakacjami - jeśli do tej pory nie miałeś okazji być jego częścią, koniecznie sprawdź, o co chodzi.

START: 23:00
LISTA FB FREE DO 23:00
TAX: 40 PLN
rezerwacje@klubniebo.pl

Artykuł powstał w płatnej współpracy z klubem NIEBO

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>