Popkillery 2024 - to już dziś!

dodano: 2024-04-04 15:54 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Już dziś wieczorem 6. Gala Popkillerów! Relację z wydarzenia śledźcie na naszym Instagramie, a także Facebooku, TikToku i YouTube. Oraz na kanałach wspierających mediów i gości, wyniki pojawiać będą się stopniowo przez cały wieczór.

Mihal
Gdzie nominacje?
90'
Jest pytanie do redakcji albo do samego Mateusza jak się dowiedzieć kto był w gremium głosowania jeżeli chodzi o Popkillery?
Mateusz Natali

Zależy w którym :) W 6 Gremiach było 136 osób, pełne składy publikowaliśmy na naszym Facebooku i Instagramie, w Gremiach Dziennikarskich (Polskim i Zagranicznym) byli m.in. Hirek Wrona, Aśka Tyszkiewicz, Bartek Chaciński czy Andrzej Cała, w Gremium DJ-skim m.in. 600V, Haem, Eprom czy Decks, do tego były gremia Gremia Graficzne, Video oraz Freestyle, gdzie też byli eksperci od danych dziedzin.

90'
W Gremiach Dziennikarskich (Polskim i Zagranicznym) byli m.in. Hirek Wrona, Aśka Tyszkiewicz, Bartek Chaciński czy Andrzej Cała, w Gremium DJ-skim m.in. 600V, Haem, Eprom czy Decks, no i pozostaje mi ostatnie pytanie jak Ci głosowali na kogo tego bym się chciał dowiedzieć?
Mateusz Natali

Glosy poszczególnych osób są tajne, chyba że któryś z członków chciałby sam się podzielić swoimi typami to może to zrobić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>