Rap Wagary już jutro otworzą w Krakowie festiwalową wiosnę

współpraca płatna
dodano: 2024-03-20 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Za oknem coraz cieplej, lato festiwalowe coraz bliżej... jednak i wiosną nie będziemy się nudzić, bo dużych koncertów nie zabraknie. Inaugurację wiosennego sezonu szykują dla nas organizatorzy Rap Wagarów, które już jutro po raz pierwszy odbędą się w Krakowie.

I to nie na małą skalę - wszystko wydarzy się w Tauron Arenie, gdzie swoje koncerty zagrają Żabson, Szpaku, Malik Montana, Wac Toja, Smolasty, Otsochodzi i Young Multi. Całość poprowadzi Mati Fuczyło z Radia Eska i Mixtape.tv.

„Od dłuższego czasu docierały do mnie sygnały, że w środowisku hip-hopowym istnieje silna potrzeba uruchomienia dużej imprezy odbywającej się na początku wiosny – mówi organizator RAP Wagarów i właściciel agencji MOmusic Marcin Owczarek – „Bardzo się cieszę, że udało się pozyskać na nią tak silny skład artystów. Siedmiu wyjątkowych, charyzmatycznych wykonawców zaprezentuje w Tauron Arena Kraków różnorodne odcienie polskiego Hip-hopu, a fani gatunku będą mogli przywitać tę wiosnę z fantastyczną energią i bezkompromisowymi tekstami. Wierzę, że ta impreza na stałe wejdzie do pejzażu wydarzeń muzycznych w Polsce.” – dodaje.

Czy nowe wydarzenie zgromadzi tłumy? Pozostaje mieć taką nadzieję, bo w ostatnim czasie rapowych festiwali w Krakowie jakby mniej - Rap Wagary mogą zapełnić tę lukę. Na dole załączamy harmonogram czasowy tego wieczoru.

Dołącz do wydarzenia FB

Bilety na wydarzenie do kupienia w Going oraz EMPiK: https://goingapp.pl/wydarzenie/rap- wagary

Organizatorem wydarzenia jest agencja MOmusic.

Więcej informacji na https://rapwagary.pl/

Artykuł powstał w płatnej współpracy z agencją MOmusic

Tagi: 

xd jan
To się powinno nazywać "Łaki Festiwal"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>