Lollapalooza Berlin 2024: znamy pierwsze gwiazdy, a wśród nich Sam Smith, Burna Boy, Martin Garrix i Seventeen.

Pierwsy line up Lollapaloozy Berlin 2024

7-8 września na terenie kompleksu olimpijskiego w Berlinie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Lollapalooza Berlin. Headliner Sam Smith, brytyjski wokalista, laureat Oscara i Grammy, zachwyci publiczność swoimi hitami z najnowszego albumu "Gloria". Martin Garrix, światowej sławy DJ rozkręci imprezę i zapewni dawkę tanecznych emocji. Podobnie jak lokalne niemieckie gwiazdy - niemieccy raperzy i ikony muzyki pop, Shirin David i CRO, zespół indie-popowy, Von Wegen Lisbeth, czy piosenkarka i autorka tekstów, Mine. W duchu Lollapaloozy, uczestnicy mogą liczyć na kalejdoskop gatunków muzycznych, od popu i elektroniki po indie i rap.

Burna Boy, nigeryjski piosenkarz i laureat Grammy, oczaruje publiczność afrykańskimi rytmami i charyzmą sceniczną. Seventeen, grupa kpopowa, po raz pierwszy w historii wystąpi na europejskim festiwalu, prezentując swoje dynamiczne choreografie i chwytliwe melodie. Podobnie jak Niall Horan i Louis Tomlinson, byli członkowie One Direction powrócą na scenę solowo, gwarantując wzruszające i nostalgiczne momenty. Kolejnymi muzycznymi highlightami festivalu z całą pewnością będą: THE CHAINSMOKERS, Loyle Carner, MEDUZA, Nothing But Thieves, Alok, Tom Grennan, Kenya Grace, Elderbrook, Sam Tompkins, Apashe with Brass Orchestra czy Joel Corry

Lollapalooza Berlin oferuje również scenę dla debiutantów - zarówno dla tych z zagranicy jak i lokalnych. Wystąpią tutaj m. in. Christopher, Natalie Jane, Cassö, Chappell Roan, Lola Young, Henry Moodie, Levin Liam, Girls Don’t Sync i wielu innych.

Lollapalooza Berlin to nie tylko muzyka, ale także niezapomniane przeżycia i wyjątkowa atmosfera. To idealne miejsce na odkrywanie nowych artystów, tańczenie do rana i spędzenie czasu z przyjaciółmi na terenie Berlińskiego Parku Olimpijskiego. Przygotuj się na muzyczną ucztę i dołącz do zabawy na Lollapalooza Berlin!

Bilety dostępne na stronie: https://www.lollapaloozade.com/tickets

Lollapalooza Berlin
7. & 8. Września 2024
Teren Stadionu i Parku Olimpijskiego w Berlinie, Niemcy
http://www.lollapaloozade.com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>