Białas kończy z graniem koncertów: "Wypaliłem się"

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-02-01 19:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 7)

Blisko dziesięć miesięcy temu premierę miała playlista (album) "Newcomer" Białasa. Teraz dostajemy kolejne informacje związane z raperem - są one jednak dość smutne. 

O północy w serwisach streamingowych pojawił się maxi-singiel "Life After Live" duetu Białas x Lanek. Co ciekawe tylko jeden z utworów jest nowy (drugi to "It's My Live"). Chodzi o "Life After Live", który może sugerować rozstanie Beezy'ego z koncertową sceną. W utworze padają następujace wersy: 

„W ogóle nie ma brak mi Ciebie
jeżeli musze się zwierzyć - zabierz ten hajs
Brak mi jest jedynie tego co do Ciebie poczułem
Life After Live”

„Nie wiem czy jeszcze w ogóle coś będę grał
(..) bierzemy, a zdrowie tracimy”

„A kiedy wychodzę na scenę czuję jedynie zmęczenie - już nie ma w tym pasji
A pierwsze koncerty grałem w okularach
Bo ku**a płakałem na każdym”

„Kazdy patrzy się na mnie wje**ny w szok
Wiem, że dla Was to dziwne zagranie, bo
Jeszcze nie zaczął się kolejny rok
A już odpuściłem se z bańkę za granie
A pamiętam kiedy tłum poleciał „Mamo”
To co napisałem i poczułem magię
A dzisiaj kiedy robimy to samo
To zagłuszamy co czuję naprawdę”

„100 razy widziałem już wszystkie miasta
Wolę patrzeć jak moje dziecko dorasta
Nie patrzeć jak w ludziach rośnie ekscytacja
Bo miałem na rękach juz tyle opasek”

„(..) Psychika, która podupadła
Potrzebna mi pauza, a nie twój psychiatra
Jeżeli po niej nie poczuje głodu
I chęć zagrania już do mnie nie wróci
To nie wejdę na scenę już z tego powodu
By zostać fair wobec siebie i ludzi” 

Równocześnie na swoim profilu Beezy opublikował następujący wpis: "Kiedyś koncerty były dla mnie marzeniem, później spełnieniem ich, potem stały się pracą, a finalnie źródłem frustracji i lęku. Chcę być fair wobec Was i wobec siebie - wypaliłem się. Czuję, że to czas żeby zejść ze sceny. Potrzebuję tego czasu dla siebie i rodziny. To nie znaczy, że odwieszam mikrofon na kołek, wręcz przeciwnie. Ja też się stęskniłem za sobą.". W komentarzu dodał natomiast "PS. w tym roku zagram jeszcze jedno show, tego wyjątku nie da się nie zrobić ;)"

Polonez
Rychło w czas, Od 10 lat nie nagrał nic ciekawego
Bazantarnia
Bialas to dla mnie chyba najleszy technicznie polski raper, fajne punche, dobre rozkminki, wydaje sie zawsze szczery, nawet jesli przez to wychodzi na zlego czlowieka albo debila. Ostatnia plyta to wielki zawod, teksty z dupy, ale moze to wlasnie efekt tego wypalenia. Mam nadzieje, ze odpocznie i za pare lat wroci z czyms konkretnym. Pozdro Beezy
Polonez
„W kieszeni nie mam węża, ja mam węże” + wiele innych z płyt z Solarem. To były super rozkminione punche i wersy, nie to co teraz.
Ice TTT
Ten typek wypuścił max kilka dobrych utworów na przestrzeni niemal dwóch dekad. To antytalent, ale największą hipokryzją było jak zgrywali obrońców hip hopu a finalnie doprowadzili do ostatecznego rozłamu tej kultury, promując takich raperów jak Mata, Bedoes i pozwalając korporacjom narzucać artystom poprawność
Brawo
W punkt! Lepiej bym tego nie ujął.
Dany
Za czasów h8m3 jarałem się i kibicowałem, tak samo jak białas poszedł na legal. Ogólnie mega zawsze gościa lubiłem i miałem sentyment. Ale mega krzywą akcją było robienie fejmu na przypierdalaniu się do Eldo ładnych kilka lat po jego kiepskim freestyle. Więc jak się i solar i białas wypalili to może po prostu karma ich dopadła. Swoją drogą nagonka na Eldo była świetnym przykładem jak internet potrafi zniszczyć komuś karierę/życie
Grande Props
No tak, bo z dobrego rapera bezmyślne dzieci się śmiały przez nieudany freestyle, ale dzisiaj całe SBM to jest tak zhańbiona wytwórnia, że głowa mała. Śmiało Białasa wprost można nazwać fałszywym człowiekiem, bo to nie jest zmiana poglądów, to są przeciwne wartości do tych które wykrzykiwali aby dostać się do koryta, za które świadomi słuchacze ich polubili.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>