Oliwka Brazil nie zwalnia - po "Freestyle" czas na "Pu$$ycat Dollz"

współpraca płatna
dodano: 2023-11-30 16:15 przez: Redakcja (komentarze: 7)

W zeszłym tygodniu Oliwka Brazil zaskoczyła wypuszczając bez zapowiedzi utwór „Freestyle”, w którym postawiła na pokaz rapowych umiejętności i zebrała wyjątkowo pozytywny odzew, patrząc na to ile krytyki otrzymywały jej wcześniejsze poczynania.

Ponad 85% łapek w górę na YouTube. Słuchacze docenili przede wszystkim umiejętności techniczne Oliwki i łatwość, z jaką przychodzi jej nawet szybkie rapowanie. Wystarczy przytoczyć zaledwie kilka z najpopularniejszych komentarzy, aby zobaczyć, z jak pozytywnym odbiorem spotkał się nowy numer młodej raperki:

„Przyznaję, skill rapowy zaskoczył. Ładna artykulacja.”

„Najlepsza raperka w Polsce szkoda ze ludzie skupiają się bardziej na to ile ona waży to jej sprawa oceniajmy jej muzykę nie jej wygląd”

„Mimo, że mega mi nie po drodze z jej osobą trzeba być obiektywnym i przyznać, że skillsy tu są...”

Jednak Oliwka nie zwalnia. Tydzień temu raperka zapowiedziała, że „Freestyle” to jedynie zapowiedź i przystawka do dania głównego, jakim będzie singiel „Pu$$ycat Dollz”, którego premiera odbyła się właśnie dzisiaj. Utwór zdążył już stać się viralem na TikToku, gdzie zgromadził ponad 3 tysiące kreacji.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

xd jan
Co to ma wspólnego z rapem?
To
Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland
xd jan
Czyli właścicielom portalu "Pieniążki" nie śmierdzą, nie ważne jakie gówno reklamują, ważne by w portfelu się zgadza. Jednym słowem żenada level hard
Anonim
Poziom żenady przesunięty
wTF
ile można zarobić pisząc komenty na necie że ta padaka jest 'dobra' ?
sano
Nicki Minaj, kopia. khhhhHa fu nawet akcentuje słowa tak samo. i warner to wspiera...
Grande Props
Porównywanie tego do muzykalności Nicki Minaj, to już jest po prostu obraza. Jak ktoś napisał wyżej opłacili kampanię na grubo żeby sterować opinią publiczną. Zainwestowali w nią hajs a teraz chcą to odzyskać, jednak jest totalnie nieautentyczna

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>