Masta Ace i Marco Polo wracają ze wspólnym albumem!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-20 07:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Pięć lat po premierze "A Breukelen Story" Masta Ace szykuje się do wydania wspólnego albumu z Marco Polo. Wydanie krążka "Richmond Hill" przewidziane jest na przyszły miesiąc.

W wywiadzie u Misztala w serwisie dustyroom.pl Ace przedstawił, czego możemy się spodziewać na nadchodzącym wydawnictwie. "Świetnej muzyki! Na albumie opowiadamy historię Marco od chwili jego narodzin. Dowiecie się, jak wyglądało jego życie rodzinne, zanim przeniósł się do Nowego Jorku i zaczął produkować muzykę." Gościnnie usłyszymy między innymi takie ksywy jak Inspectah Deck, Speech z Arrested Development, Blu, Chè Noir, C-Red, E. Smitty, a także panów z ekipy Ace'a eMC, czyli Wordswortha i Stricklina."Nie możemy się już doczekać premiery kawałka Deck’a. To jeden z pierwszych utworów, które ukończyliśmy na album. Pierwotnie mieliśmy zamiar wypuścić go jako singiel, na rozgrzewkę, ale zdecydowaliśmy się go zachować na płytę. Kawałek zatytułowaliśmy „Hero”. Mamy nadzieję, że nakręcimy do niego teledysk" - dodał Ace.

Raper zapowiedział krążek jeszcze w kwietniu tego roku. Wtedy też ukazał się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo - "Certified" z gościnnym udziałem Coast Contra (odsłuchacie go poniżej). W październiku na Instagramie Ace zamieścił posta, w którym napisał, że testowe kopie albumu są gotowe. Do posta dołączony jest również filmik, w którym słyszymy snippety kilku kawałków.

Sprawdź też nasze materiały z Masta Ace'em i Marco Polo zrealizowane w Nowym Jorku:

Zwiedzamy Brooklyn z Masta Ace'em i Marco Polo - nasz spacer (Popkiller sam w NY #3 - vlog)

Masta Ace & Marco Polo - pierwszy wywiad przed "A Breukelen Story"! (Popkiller sam w NY #0)

Masta Ace i Marco Polo wskazują top 5 klasyków z Nowego Jorku (Popkiller sam w NY #18)90'
Zajebisty news sprawdzę jak wyjdzie jak najnowszy album Aesop Rocka też jest zajebisty, a tak poza tym dwie smutne info z dnia dzisiejszego i z 13 września pierwsza informacja zmarła Sara Tavares słynna portugalska piosenkarka zmarła po długiej walce z guzem mózgu miała 45 lat, druga informacja zmarła Irish Grinstead z grupy R&B 702 po ciężkiej chorobie przyczyny śmierci nie podano miała 43 lata Rest In Peace.
Oszop
Myślę że to będzie zajebisty album

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>