Snoop Dogg rzuca palenie - fani w szoku

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-18 09:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 7)

Nastąpił koniec pewnej epoki. Snoop Dogg oznajmił w na swoich mediach społecznościowych, że już więcej nie będzie jarać zioła.

"Po intensywnym przemyśleniu i rozmowie z rodziną, zdecydowałem się rzucić palenie" - napisał Snoop na Instagramie. "Proszę, uszanujcie moją prywatność w tym czasie" - dodał. Wpis przypomina konstrukcją komunikaty żałobne, co sprawia, że wygląda jeszcze dziwniej.

Dla wielu fanów kalifornijskiej legendy rapu ten news może być sporym szokiem. Przez lata Snoop uchodził za swego rodzaju ambasadora marihuany. Chwalił się nawet, że udało mu się zapalić w Białym Domu. Raper założył kilka biznesów koncentrujących się wokół produktów z zielonych liści, inwestował w start-upy związane z tym tematem, ma także firmę mediową o nazwie Merry Jane. W 2019 roku ujawnił, że zatrudniał specjalną osobę do rolowania blantów, a w 2021 na portalu Reddit przekazał, że pali 81 razy dziennie.

Dziewięć lat temu magazyn High Times zrobił okładkę z twarzami czterech najbardziej rozpoznawalnych miłośników zielska w świecie hip-hopu. Zostały one zamieszczone na symbolicznej górze Mount Kushmore. Były to twarze Redmana, Method Mana, B-Reala i Snoop Dogga. W 2017 roku ukazał się też wspólny numer tej czwórki zatytułowany właśnie "Mount Kushmore".

Tagi: 

90s_to_boomer
NIEEEEEEEE :(
Sean Price
Widzę, że praktycznie wszystko co mówił Grande Connection się sprawdza. Wystarczy zobaczyć jak Method Man i inni występują na okładkach Men's Health i dbają o zdrowie. A ludzie myślą, że oni wciąż leżą na kanapie i jarają. Nikt nie przyzna jaki ma wpływ brak umiaru dopóki hajs się zgadza.
Anonim
COOOO XD
Senseiii
widzę komentarz adekwatny do wieku. no to zobacz sobie jak są wyrzeźbieni i co mówią w wywiadach.
Anonim
Będzie waporyzował albo gotował potrawy z thc.
XD
A to nie jest tak, że on podpisał umowy sponsorskie z firmą produkująca vaporyzatory i za chwilę wjedzie na hrubo z ich reklamą? Ale po co komu research popkiller

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>