Kacper HTA odwołuje koncert na X-lecie przez problemy ze zdrowiem

Kacper HTA informował w ostatnich latach o problemach ze zdrowiem - teraz znów pokrzyżowało mu ono plany, przez co odwołał swój muzyczny jubileusz.

"Nie wiem, kiedy wyznaczymy nową datę i czy wyznaczymy nową datę. Po prostu w związku z moim zdrowiem fizycznym i psychicznym muszę to wydarzenie anulować. W tym momencie nie wyobrażam sobie dźwigać tak wielkiego wydarzenia" - mówi Kacper o odwołaniu koncertu na X-lecie kariery, który miał odbyć się 30 września w Katowicach. Bilety można zwracać.

Raper emocjonalnie zwrócił się też do fanów, mówiąc o koniecznej przerwie (która zapewne spowoduje także opóźnienie premiery płyty "X"):

"Jak nabiorę siły, dojdę do siebie w stu procentach, to na pewno wrócę do was z nowymi rzeczami. Mam kilka teledysków nakręconych, wyjdą one w najbliższym czasie, ale cała reszta mojego życia musi skupić się na mnie. Musicie to uszanować. Praktycznie przez ostatnie dziesięć lat w stu procentach poświęciłem się muzyce, wydając dziesięć albumów solowych – praktycznie 17, licząc albumy z kolegami: mixtape, kooperacyjne płyty, wydawałem po dwie płyty rocznie. Zawsze byłem w cugu działania. Każdy, kto mnie dobrze zna wie, że jestem świrem, pracoholikiem i chciałem, żeby zawsze tak było. Ścigałem się sam ze sobą. Zawsze wierzyłem, że czekają na mnie piękne rzeczy w życiu i chyba przegapiłem najważniejsze – zdrowie" - mówi Kacper.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na scenę!

Tagi: 

Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Hehehehe chyba nikt nie przyszedł
y
Mowa tylko o pracoholizmie, a gdzie dieta, szkodliwe nawyki? Cokolwiek mu dolega, zrzucanie zdrowia tylko na bycie "swirem" (cokolwiek to znaczy) i pracoholikiem, to niedopowiedzenie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>