Nas, Diddy i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Koniec tygodnia to już tradycyjnie podsumowanie najważniejszych premier tygodnia. Jedziemy!

Zaczynamy z grubej rury, bo swój kolejny album z Hit-Boyem wydał Nas. "Magic 3" to trzecia część magicznej trylogii, a zarazem ostatnia już płyta nagrana w całości na bitach kalifornijskiego producenta. Premierę miała dokładnie w dzień 50. urodzin Nasira. Dostajemy tu piętnaście numerów i tylko jedną gościnkę, tym razem od Lil Wayne'a w utworze "Never Die". Inną ważną premierą tego tygodnia jest najnowszy krążek Diddy'ego "The Love Album: Off The Grid". Trwa on prawie półtorej godziny i zawiera aż dwadzieścia trzy kawałki. Gościnne udziały zaliczyli między innymi Jazmine Sullivan, H.E.R., Mary J. Blige, Ty Dolla $ign, Jeremih, Fabolous, 21 Savage, Justin Bieber i Burna Boy. Co jeszcze wyszło w mijających siedmiu dniach?

Swoje rzeczy wydali między innymi Vic Mensa ("Victor"), Rasheed Chappell ("Sugar Bills"), Ransom ("Spare The Rod, Spoil The Child"), Young Noble ("Outlaw University"), Sleepy Hollow ("Boy Meets World") oraz Killer Mike, który wypuścił edycję deluxe swojego ostatniego krążka "MICHAEL". Dodatkowo usłyszymy na niej cztery utwory np. z T.I.'em, JID'em i Young Nudym. Wszystkie tracklisty i streamy do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Nas "Magic 3"

Diddy "The Love Album: Off The Grid"

Vic Mensa "Victor"

Rasheed Chappell "Sugar Bills"

Ransom "Spare The Rod, Spoil The Child"

Young Noble "Outlaw University"

Sleepy Hollow "Boy Meets World"

Killer Mike "MICHAEL" (Deluxe)90'
Panie Bartku mi tu zarzucają że nie używam znaków interpunkcyjnych na co mam W.JEBANE, a tu proszę mały błąd powstał zamiast Young Noble mamy Yong Noble taki mały szczegół do którego nie przywiązuje uwagi ale wyszło zabawnie każdemu może się zdarzyć a recenzje na 6!!!!
Krul99
Zobacz ile ma słuchaczy na spotify. Niecałe 6 tysięcy xD
90'
J.bać spotify mam na to w.jebane J.EBAĆ Spotify.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>