Ghostface Killah o relacji z Raekwonem: "Nie było między nami beefu"

Jeśli oglądaliście serial "Wu-Tang: An American Saga" to wiecie, że jednym z głównych wątków pierwszego sezonu jest rzekomy beef między Ghostface'em a Raekwonem. Okazuje się jednak, że konfliktu między dwoma raperami nigdy nie było.

Ghostface Killah był niedawno gościem podcastu Outside With Gorilla Nems, w którym rozwiał wszelkie wątpliwości na ten temat. "Ja i Rae nigdy nie mieliśmy ze sobą beefu, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Po prostu te postacie w serialu zostały zmienione" - powiedział Ghost. Kiedy prowadzący zasugerował, że obydwaj emcees pewnie śmieją się z tego, jak zostali przedstawieni, Toney Starks odpowiedział: "W ogóle się z tego nie śmieję, bo to nie jest moja historia! No, ale wiesz, Rae to mój ziom. Kocham go. Między nami była chemia, on mnie dużo nauczył. Dużo slangu, bo tam skąd on jest, slang był na porządku dziennym."

O tym, jak to wyglądało naprawdę, wypowiadał się też Raekwon w wywiadzie dla DJ'a Vlada. "Jeśli pójdziesz na dzielnicę i przejdziesz dziesięć bloków, to ziomy już cię nie znają, nie trzymają z tobą. Zastrzelą cię, jeśli będą myśleć, że stoisz im na drodze, więc my zawsze trzymaliśmy się swoich osiedli" - powiedział Rae, który mieszkał wtedy w Park Hill Projects. Ghostface zaś rezydował w rywalizującym sąsiedztwie Stapleton Houses. "No więc kiedy RZA zawarł nasz sojusz [stworzył Wu-Tang - przyp. red.], ludzie mówili: 'Yo, nie trzymaj z Ghostem, to oszust'. Jednak kiedy RZA był mediatorem, to było tak, jakby wykonał ruch Johna Gotti. Zaprosił wszystkie rodziny do stołu i spowodował, że ziomy wszystko sobie wyjaśniły ze względu na to, że będziemy iść razem do przodu i zarabiać hajs."

Ghostface Killah - 260 (Official Audio) ft. Raekwon

90'S
I to jest rap jaki ja rozumiem i przejmuję do swej świadomości. Wu Tang Clan Forrever and Respect.
Wu tang forever
Suuuuu
Anonim
Ale Ci Amerykanie mają najebane z tą bronią.
90'S
Wiem że to news na temat Ghosta i Raekwona ale wyszła nieoficjalna wiadomość że legendarny producent Prince Paul ponownie połączył siły z De La Soul. Jeśli De La Soul wyda nowy album w 2023 roku, będzie to ich pierwszy album od 2016 roku And the Anonymous Nobody… Czekam na to wydarzenie mega zajebiście!!!!!
West Coast
Panie Bartku na marzec szykuje się premiera albumu Daz Dillinger & Lil Eazy-E The Legacy jakby co w tygodniowych premierach wiem że to za wcześnie ale warto o tym wspomnieć tutaj. West Coast!!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>