Dołącz do grona współpracowników Popkillera!

kategorie: News
dodano: 2022-12-28 19:01 przez: Redakcja (komentarze: 6)

"Nowy rok, nowi my" - na 2023 mamy wiele planów, a na początek z tej okazji odświeżamy popkillerowe kadry i informujemy o procesie rekrutacji współpracowników. Zakres, w którym możecie się zgłosić... jest praktycznie dowolny. Staramy się działać bez narzuconych sztywnych ram i wciąż łączyć głośne tematy z tymi typowo pasjonackimi - jeśli więc czujesz, że na którymś polu możesz wnieść wartość i zarazem zrealizować się w tym, co najbardziej lubisz robić wokół muzyki, to napisz!

Zgłoszenia otwarte są dla dziennikarzy, newsmanów, ale także grafików, operatorów, montażystów, fotografów i korespondentów koncertowych... oraz innych ról, które wpadną Ci do głowy. Także zakres nie jest narzucony z góry - jesteśmy otwarci zarówno na stałą regularną współpracę, jak i np publikacje raz w miesiącu na temat pasjonującej Cię tematycznej niszy, której nie porusza żadne rapowe medium. Wszystkie szczegóły, tak jak i warunki i zakres współpracy - do ustalenia bezpośrednio z daną osobą.

Jeżeli szukasz miejsca do odbycia praktyk studenckich w ramach któregoś z pasujących kierunków (od dziennikarskich przez video po marketingowe) - to również możesz zgłaszać to mailowo, dołączając informacje o sobie oraz odbywanych studiach.

Swoje zgłoszenie wyślij na wspolpraca@popkiller.pl - w tytule zawrzyj preferowaną funkcję, a w treści napisz parę słów o sobie, swojej pasji, dotychczasowym doświadczeniu w tej roli wraz z przykładami z portfolio. Jeśli aplikujesz do roli dziennikarza/newsmana to dodaj informację jakich artystów/podgatunków słuchasz oraz jakie media/kanały śledzisz, dołącz też 2 przykładowe teksty swojego autorstwa (mogą być już dostępne online).

Tagi: 

Masakra
Dodajcie jeszcze pozycję "rap weryfikator" żeby już nie pojawiały się newsy o celebrytkach z Fame Degeneracja i Lil Young Beztalenciach. Strony internetowej i tak nie doprowadzicie do normalności nawet jeśli zamienicie się w glamrap.
fat_mike
Strona wyglada IDENTYCZNIE od maja 2010. Ewenement startegiczny i technologiczny, mozna sobie zartowac, ale wypada sie zastanowic - dlaczego tak jest. Nie ma swiadomosci, ze to jest problem, czy nie ma umiejetnosci pozwalajacych na poradzenie sobie z problemem? Jeden i drugi wariant mocno przygnebiajacy jesli wezmiemy pod uwage ze to jest czolowe krajowe medium w tej branzy, w zwiazku z tym w nowym roku trzymam kciuki za zmiany na lepsze w tym temacie.
Ghostface Popkillah
A po co to zmieniać skoro jest ok? Co za pojeb z ciebie frajerze xd
g91
do kiedy wysyłać zgłoszenia?
TheWoo
Kiedy można spodziewać się wyników/odpowiedzi?
Mateusz Natali

Stopniowo przedzieramy się przez zgłoszenia bo sporo ich przyszło, ciężko mi podać dokładny termin :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>