Steez83 startuje z nowym duetem! Mamy pierwszy singiel

dodano: 2022-12-01 20:45 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

"ANIMA" to wspólna płyta nowopowstałego duetu Leny Osińskiej i Steeza83, która ukaże się 13 stycznia 2023 roku. Jako przedsmak nadchodzącego wydawnictwa prezentują pierwszy singiel - "Wolno".

LXS to efekt wspólnych poszukiwań dwójki artystów, znanych jak dotąd publiczności w nieco innych odsłonach. Lena, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar, oraz Steez - jeden z najbardziej rozpoznawanych producentów muzyki rapowej. Owocem spotkania tych dwóch osobowości są wspólne kompozycje, łączące w sobie eksplorację z pogranicza elektronicznych, eksperymentalnych brzmień i muzyki pop. Subtelne wokale i szczera lirtyka Leny uzupełniają atmosferyczne karjobrazy dźwiękowe Steeza.

Wraz z premierą pierwszego Singla, "Wolno" artyści zapraszają do odkrywania intrygującego świata audiowizualnego, w którym osadzony jest debiutancki album duetu LXS. Symboliczna okładka nadchodzącego wydawnictwa przedstawia tajemniczy ołtarz, a kolejne elementy jego uniwersum artyści odsłaniać będą do czasu styczniowej premiery. 

Utwór "Wolno" promuje paradokumentalny teledysk, w którym wraz z dwojgiem głównych bohaterów zawędrujemy na granice rzeczywistości i doświadczenia zmysłowego. 

Preorder albumu "ANIMA" dostępny jest na stronie lxs.land

LXS (Lena Osińska x Steez83) - WOLNO

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>