Szopeen powraca z nowym materiałem - mamy pierwszy singiel

video
dodano: 2022-10-05 13:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 1)

„Tabletka”, czyli najnowszy singiel Szopeena w zagranicznej kooperacji zapowiada najnowszy album Szopeena pt. „Vinted Luv”, który w całości został wyprodukowany przez @lohleq.

Szopeen po wydaniu w tym roku już jednej płyty, nie zwalnia tempa i rusza z kolejnym wydawnictem. „Halo?”, czyli wspólny album Szopeena, warszawskiego rapera i wrocławskiego duetu producenckiego Voskovy był jedynie ugaszeniem pragnienia przed nadchodzącym "Vinted Luv".

Materiał jest dziełem trójki przyjaciół i powstał w czasie ich życiowych sukcesów i porażek, jednakże zawsze byli w tym razem i przekuwali swoje emocje na muzykę. Płyta dzięki temu ma swój wyjątkowy charakter i można na niej usłyszeć nastroje jakie panowały u artystów przez ostatnie półtora roku jej nagrywania.

Odezwaliśmy się do Szopeena, czy chciałby przekazać jakąś wiadomość naszym czytelnikom o jego nadchodzącym krążku. "Gorzki smak rozstań, to nieodłączny element warstwy lirycznej, jaką tam spotkasz, ale znajdziesz też dużo radości i pocieszeń z naszej strony. Wyczekujcie."

Szopeen otwiera się na nowe patenty i porusza tematy sytuacji życia w dużym mieście. Nie zabraknie też oryginalnych gości - pierwszy udziela się na ww. utworze. Za produkcję całego teledysku odpowiedzialny jest @finessethatfilm.

Tagi: 

Andrzej Markiewicz
Dlaczego nagłówek newsa jest bez wykrzyknika?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>