Seba Kaapstad zagrają w tym tygodniu w Warszawie!

kategorie: Polska, Koncerty, News, Soul
dodano: 2022-09-21 15:53 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Zdaje się, że jesień zaatakowała nas z pełną mocą, za oknem przeważnie nieprzyjemna plucha... Na szczęście zaprzyjaźnion warszawski klub Jassmine oferuje odtrutkę na jesienną chandrę - porządną porcję ciepłej muzyki. W tym tygodniu zaprosił do Polski reprezentujący znaną i lubianą wytwórnię Mello Music Group kwartet Seba Kaapstad!

Seba Kaapstad to mariaż światów, kultur i gatunków - zespół składa się z muzyków pochodzących z RPA, Eswatini i Niemiec, a grają kunsztowny neo-soul z dużą domieszką jazzu, rapu i elektroniki. Jeśli więc rozpływacie się słuchając dźwięków takich osobistości jak panowie z The Roots, Erykah Badu, Jilll Scott, a nawet Thundercat czy Flying Lotus - wpadajcie i szykujcie się na prawdziwą muzyczną ucztę. Kwartet promować będzie swoją ostatnia płytę, wydaną w 2020 roku wyśmienitą "Konke", gdzie gościnnie udzielili się Georgia Anne Muldrow, Oddisee i Quelle Chris.

Koncert odbędzie się w piątek 23 września w klubie Jassmine w Warszawie, na ulicy Wilczej 73. Otwarcie bram o 19.00, start o 20.30. Bilety można zakupić za pośrednictwem Going.

Link do wydarzenia na Facebooku

Seba Kaapstad - Africa | Official Video

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>