Szpaku zapowiada GUGU Festival - znamy szczegóły

dodano: 2022-09-19 21:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 3)

Wytwórnia Szpaka wkracza na rynek z własnym festiwalem. Kto zagra na tegorocznym GUGU Festivalu?

Już 10 grudnia tego roku odbędzie się festiwal GUGU. Lokalizacja wydarzenia padła na Trójmiasto, a dokładniej na Gdańsk. Po wielu muzycznych festiwalach tego lata, Szpaku wraz ze swoją wytwórnią zagrają dla Was pod sam koniec jesieni. 

Kto zagra na GUGU Festivalu? Z pewnością nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że na festiwalu nie zabraknie reprezentacji GUGU. W opisie wydarzenia widnieje również wzmianka, że oprócz reprezentantów labelu, pojawią się także zaproszeni goście.

Odezwaliśmy się do Szpaka, czy chciałby przekazać jakąś wiadomość naszym czytelnikom odnośnie GUGU Festivalu. Mateusz rzucił krótkim i wyrazistym "Będzie fajnie". Z pewnością będzie to wydarzenie, którego nie zapomnimy na długo.

Warto wspomnieć, że wraz ze startem sprzedaży biletów, wystartował również limitowany, festiwalowy merch.
Sprzedaż biletów ruszyła dzisiaj o godzinie 15:00, dostępne do kupienia pod linkiem.

uni8
zapewne, destrukcyjne ideologie, okultystyczne symbole, think tanki na sponsoringu i kształtowanie świadomości dzieci. Szpaku to najgorszy "artysta" drugiej dekady XXI wieku w Polsce.
Wiatrak16
"Też byłem sam, nikt nie słyszał wołania Lecz jak mi powiesz, że wciąż gówno o tym wiem Przyznam Ci rację, bo nie dźwigałem Twych łez..." gościu ma trafiać do tego typu osób, ni robi niczego złego, jeśli ni trafia w twoje gusta to ni znaczy że robi złą muzykę czy złe rzeczy
kany arkana
Jest jednym z najbardziej szkodliwych raperów, a ty wrzucasz jakiś cytat gdzie typ zmienia poglądy co kawałek i sam jest kompletnie zagubiony. On doprowadza dzieciaków do ruiny swoimi wypocinami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>