Emas wyda niedługo nowy album w Koka Beats

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-17 22:45 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Oprócz nadchodzącego albumu Pezeta w KOKA Beats czeka nas jeszcze inna premiera. To już oficjalne, że swój nowy album wyda tam Emas.

Pierwszy singiel z płyty otrzymamy już w przyszłym tygodniu. Za jego produkcję odpowiada Suwal znany m.in. ze składanek Flirtini. Taką informację podała dzisiaj wytwórnia za pośrednictwem swoich social mediów. Raper wraca z kolejnym materiałem po ponad półtorarocznej przerwie od “Zapomniałem podlać kwiaty”. Jak sam zapewnia - nowe wydawnictwo będzie zróżnicowane, nie zabraknie na nim eksperymentów oraz mieszanki różnych gatunków. Nowe informacje o albumie będą przekazywane na bieżąco w social mediach rapera oraz wytwórni.

„Mój nowy album muzycznie jest mocno zróżnicowany. Nigdy nie postrzegałem siebie jako rapera, ale na płycie będzie można znaleźć też utwory, które są zachowane w typowo trueschoolowym klimacie. Jest trochę house’u, klubowych rzeczy i trochę eksperymentow - m.in.„punkowy” kawałek z legendami warszawskiej sceny alternatywnej. Dotychczasowi słuchacze będą mile zaskoczeni. W muzyce interesuje mnie konsekwencja, która przekłada się też na ciągły rozwój, co też będzie można usłyszeć na nowym krążku.  Współpraca z Koka Beats zawiązała się w sposób naturalny. Znam się z Pezetem prywatnie, słuchamy podobnej muzyki i na pewnym etapie realizacji mojego albumu otrzymałem propozycję zrobienia tego razem. Ponadto w zalewie dzisiejszego rapu nie widziałem dla siebie miejsca i zwyczajnie nigdzie nie pasowałem, dlatego też postanowiłem zrobić to z ludźmi, których znam. Wkrótce premiera pierwszego singla. [..] jedyne, co chciałbym o nim powiedzieć, to przede wszystkim to, że nie zdradza on klimatu całej płyty. Jest to poniekąd opowieść o tym, że kochająca osoba może zmienić wszystko. Większa część albumu ma charakter dokumentalny, dlatego też historie przedstawione w singlu miały odzwierciedlenie w realnym życiu, co wg mnie w dzisiejszym rapie jest niespotykane. Za muzykę w pierwszym singlu odpowiada Suwal - producent znany m.in. ze składanek Flirtini, który współpracował z szerokim gronem artystów ze świata r&b i hip-hopu.” - tak Emas zapowiada swój nowy album, z którego pierwszy singiel usłyszymy już w przyszłym tygodniu.

Emas w ciągu ostatnich kilku lat udzielił się gościnnie na płycie Płomienia 81, "Muzyce Współczesnej" Pezeta, a pod koniec 2020 roku wydał w Koka Beats swój album “Zapomniałem podlać kwiaty”, który został bardzo doceniony przez grono dziennikarzy i ekspertów. Od tamtej pory wydał jeden singiel z Żytem.

Tagi: 

Masakra
"Nigdy nie postrzegałem siebie jako rapera"??? Czy te marketingowe bzdety trafiają w ogóle do autoryzacji artystów. Było tak: przychodzi Emas i mówi, mamy kontrakt i cieszę się z wolnej ręki więc dzwonię do Wira po kilka bitów bo Flojd nie ma czasu nagrywać Pezet: nie no ziomuś, masz dowolność w wyborze koloru okładki. Ostatnio nagrałem strasznego gniota, płytę z kolejnym identycznym klipem zatytułowanym Gangi z LA wiesz Warsaw Compton N-wordzie Emas: no dobra to ja nagram sobie truskulik jak zawsze, nic się nie sprzeda lub na wypadek jakby bity były za dobre to napiszę teksty jadąc w windzie na piętro do studia, dokładnie tak jak ostatnio. Emas/Pezet nowa płyta same kwadraty Pezet: nie możesz być zbyt truskawkowy bo mi starzy fani będą wytykać, że wydaje gościa, który jest starym mną i będę musiał więcej tanich botów "Hej zacząłem nagrywać, proszę sprawisz mój kawałek [hiperłącze]" i będą po dwa pod każdym komentarzem, a jest po jednym jak dotąd. Nagraj wszystko jak leci, golec orkiestrę, techno, poezję śpiewaną i wszystko co modne czyli kizo-afrotrapy, bratan-drille i koniecznie zdechlego osę w autorskiej interpretacji- może coś pyknie Emas: okay w takim wydaniu to zbrzydł mi rap i wstyd takie coś robić typie, a gdyby nie kary to bym wrócił elegancko do underu. Uwaliłeś zajawkę kilku raperom ze śląska to ja będę następny, polecam otworzyć spółkę z Sokołem bo on też się na tym zna... Marketingowiec akurat szedł zaparzyć kawę i usłyszał o braku zajawki, a reszta jak to mówią jest tym artykułem
Niedziela
To ten Emas od Drugi obieg? Dobra płytka. „Jest trochę house’u, klubowych rzeczy i trochę eksperymentow - m.in.„punkowy” kawałek z legendami warszawskiej sceny alternatywnej.” To jakieś gówno będzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>