Rick Ross już w przyszłym tygodniu wystąpi w Polsce!

wydarzenie
dodano: 2022-07-19 19:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Czekaliście aż Ricky Rozay przyjedzie do Polski? No to się doczekaliście. Tak jak wspominaliśmy w naszym koncertowym przeglądzie lata - show rapera odbędzie się już 30 lipca w warszawskim klubie SEN.

Rick Ross jest jedną z najważniejszych gwiazd światowego hip-hopu ostatnich kilkunastu lat, właścicielem wytwórni Maybach Music Group, autorem jedenastu solowych płyt i niezliczonej ilości hitów. Wystarczy wymienić, chociażby "Histlin'" czy "Maybach Music 2". Lubi nawijać o swoim luksusowym życiu, a każdy, kto choć raz sprawdzi jego muzykę, czuje się jak milion dolarów.

Rozay wystąpi w ramach czwartych urodzin klubu SEN. Jak podają organizatorzy, to będzie noc która przejdzie do historii polskiej sceny klubowej. Takich rzeczy w tym kraju jeszcze nie było. Raper wystąpi ekskluzywnie w SEN w ramach europejskiej trasy, podczas której zagra w kilkunastu europejskich miastach, na scenach festiwalowych. Występ Ricka Rossa jest wyjątkowym w jego kalendarzu wydarzeniem. Z uwagi na specyfikę lokalu, w wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć bardzo wąskie grono, dla którego Rick Ross będzie na wyciągnięcie ręki.

Już 30 lipca, SEN w pełni otworzy się dla swoich Gości z największą imprezą na dwóch piętrach i tarasie z którego możecie podziwiać jeden z najlepszych widoków w mieście. Wieczór rozpocznie się kolacją, gdzie przy supporcie najlepszych polskich dj'ów Goście SEN będą mogli oczekiwać pierwszego w Polsce występu na żywo legendy i jednego z największych graczy światowej muzyki - Ricka Rossa.

To nie pierwszy tego typu artysta, który odwiedzi SEN - W czteroletniej historii klubu, SEN odwiedził m.in. Havoc (Mobb Deep) wspierany przez Big Noyda i L.E.S.'a, najsłynniejszy host imprezowy obu stron Atlantyku - Fatman Scoop, producent i dj Jay'a Z)- Young Guru, wyznaczający trendy w muzyce disco - Crazy P, czy legendarny producent Madonny i rezydent kultowego Studio 54 - Jellybean Benitez.

Bilety w cenie 100 zł dostępne na miejscu wyłącznie w dniu imprezy.

Link do wydarzenia na Facebooku

Sprawdź też: The Game, Rick Ross, DaBaby, Rakim... Kto zagra w Polsce w te wakacje?

Rick Ross - Hustlin'

Rick Ross - Maybach Music 2.5 (feat. T-Pain & Pusha T)

 

Tagi: 

Vsdvs
Zajebisty raper... Ciul że tam kiedyś pracował w policji co niejedne dzieci mu wypominają, napewno ma większe jaja i skill niż ci prawdziwi pseudo gangsta raperzy OG typu Bobby Shmurda. Rick Ross to legenda i świetny wokal
Anonim
Nie w policji tylko jako klawisz, ch wie czy tam innym murzynom dokuczał czy może pomagał albo coś przemycał do paki. Faktem jest że maffija do niego strzelała i wjebał się bentleyem w restauracje jak uciekał xd za co nie wiadomo ale raczej nie dlatego że był klawiszem. Meek Mill grubych uliczników zna i jakoś nie było problemu jak był podpisany w MMG. Trochę ściemy w jego muzyce jest ale grubas kogoś tam zna z ulicy.
Anonim
Bobby OG dobre ale się uśmiałem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>